Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Wymiana całego zawieszenia PROSZĘ O POMOC !!!:)


przemo_wrc

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka nadszedł czas kiedy trzeba wymienić całe zawieszenie. dostałem dość ciekawą oferte od gościa z Poznania a dokładnie Tylne amory Bilstein wraz ze sprężynami H&R w stanie BDB do tego cały komplet przód czyli amorki + sprężyny + tarcze wentylowane od 3.5 wahacze (aluminiowe) zaciski itp :) wszystko jak facet zapewnia sprawne i wymontowane z auta cena za to wszysto 1000zł z tym czy bedzie to wszystko pasowac słyszałem że tak ale dla pewności pytanie zadaje wam oraz czekam na opine odnośnie tego zawieszenia czy warto itp. przypminam ze bude mam od 2.0 i czy wszystko bedzie napewno pasować ( facet zapewnia że tak ) dzięki za pomoc z góry:)) p.s ostatni zdjęcie przestawia auto które miało to zawieszenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie tez tak mysle..tył wygląda super. kupił bym sam tył ale to nie ma sesnu jak mam przednie zwykłe a nie sztywniejsze i niższe.... juz sam nie wiem.. na nowy komplet bilstein + spręzyny mnie jeszcze nie stac a zawieszenie juz sie ledwo drogi trzyma... nawet bączka już sie nie da zakrecić:P sam juz nie wiem..w role wchodzi jak dla mnie tylko Bilstein i Sachs bo chyba innych nie ma sensu zakładac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w role wchodzi jak dla mnie tylko Bilstein i Sachs

Ale tu ciekawostka odnośnie samych amortyzatortów - dwóch użytkowników BMW e39 jeden takie sobie amory z allego drógi Bilstein i jak sie okazało auta latają podobnie narazie około 2 latek a co do wytrzymałości okarze.

Orginalny markowy zawias może znieść wiele wiec może warto tylko żeby sie nie okazało ze będzie przód za wysoko - sam mam w aucie orginały z logo BMW i są nadal w bardzo dobrym stanie. (około 4 lata auto w polsce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z MEYLE to jest taka ciekawa historia, że ta firma puszcza często produkty z serii HD które jak określa są lepsze od orginału tzn. szukają słabej strony danego elementu i ją poprawiają.

Mam np. poduchy tył, łączniki stab. przód, drążek kier. z MEYLE i sprawóją się bardzo dobrze.

Myśle że będą jak najbardziej.

Ja bym to zestawił z krótszymi sprężynami w zakresie 40/20 - 40/40 i będzie dobrze.

A jak masz zamiar wydać wiecej kasy to inwestuj w gwint.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...