Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


GLOSNUKI W E36


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Z przodu jest zazwyczaj system 2drozny:

- 13mm w nogach

- soprany w drzwiach

w leprzych wersjach 3drozny, ale jzu nei bede go opisywal ;)

Na tyle siedza sobie 13mm.

zmierzyles ze to 130mm bo ogolnie na tyle jestem przekonany na 100000% ze to 100mm w obudowach plasikowych... wymontowywalem je z 10 razy... nie wiem skad takie niepotwierdzone zrodlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

oczywiscie ze da sie cos zdziałac w tym temacie

mozesz zakupic oryginalne glosniki w tylna polke, dzwiek sie poprawi kolosalnie jako ze przednie seryjne glosniki maja w bmw marne warunki do grania

http://www.allegro.pl/item171786228_glosniki_nokia_bmw_e36_coupe_sedan_inzu_car_audio.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

przod 13tki tyl 11cm a nie 16 jak ktos napisal, ja wstawilem do tylu zamiast pudelek noki dwa 6x9 hertza i jest duzo lepiej. Tylko jak cheszz ladny bass z bagaznika musisz wykobinowac jakies przejscie w polce bo bagaznik jest cholernie szczelny i malo dzwieku przechodzi, albo najlepiej wyrzuc tyl i kup dobrego suba, rada doswiadczonych caramaniakow.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dokladnie tak jak mowisz - bagaznik jest bardzo szczelny i z tym trzeba sie liczyc robiac porzadna zabudowe w E36. Zreszta jesli chodzi o naglosnienie, proponuje odlaczyc glosniki w tylnej polce.

Nasze uszy są tak skonstruowane, ze tony wysokie i dźwięk powinny odbierać z przodu, wiec wystarczą 2 gwizdki w drzwiach przednich i 2 glosniki w nogach, natomiast w tyle, w bagazniku potężny bassior i efekt jest ciekawy :D tylko wiem po sobie, ze na zewnatrz wszystkie blachy drgają, boje sie ze kiedys tylną rejestrację zgubie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po dłuższym czasie ustaliliście gdzie jakie są:D hehe. ja dodam od siebie że przednie w nogach to są albo 13,5 albo 14cm. są one ciut większe od typowych rozmiarów 13. przymierzałem do tych noki 2 komplety 13 i oba były takie same a te nokie ciut większe. nie zmienia to faktu że seryjne audio w BMW jest totalną padaką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...