Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


e36 co to moze byc (obroty)


szakal80

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc.Napisze od poczatku od czego sie zaczelo i co sie stalo.Siadam do auta kluczyk zaplon i czuje paliwo motor m50 b20 vanos,okazuje sie przetarty wezyk pod ssacym,garaz demontaz filtru powietrza,przeplywki odpialem linke gazu przeszkadzala w wymanie wezyka o ktorym wczesniej wspomnialem i odpiolem jeszcze kostke ktora jest wpieta w obudowe przepustnicy.Wymienilem wezyk i poskladalem wszystko do kupy.Po odpaleniu silnika auta ma obroty od 2tys do 3,5tys na jalowym dlaczego :? dodam ze nic nie robilem z elementami elektroniki oprocz wypiecia przeplywki i kostki o ktorej pisalem wczesniej,i jeszcze jedno linke gazu zapiolem w inne miejsce niz wczesniej (lepsze podejscie)mysle ze nie ma to znaczenia bo jest tak samo napieta jak byla,ale dla swietego spokoju zaloze ja w stare miejsce.Czy ktos moze podpowiedziec co sie spieprzylo pytanie_bmw .Dzieki wielkie za odpowiedzi pozdrawiam.Dodam jeszcze ze jak silnik chodzi i odepne kosc na obudowie przepustnicy to obroty wracaja do normy tylko nie pamietam czy silnik po chwili gasnie czy pracuje caly czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info powalcze z ta linka napewno ale czy czasem ten motor zapalony nawet bez linki nie powinien chodzic normalnie,wiem o tym ze jak linka bedzie napieta to przepustnica moze byc otwarta za duzo i silnik ma wysokie obroty w tym wypadku przepustnica jest w normalnym polozeniu,ale dzieki za info,a moze komus jeszcze cos przchodzi do glowy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie wszystko bylo zamontowane ok nawet to ze linka byla zapieta w miejsce obok nie robilo roznicy,ale nie wiem co bylo pojechalem do klienta kazal otworzyc maske zeszlo mu 20 sekund i nastapil powrot do normalnosci nie wiem co tam zrobil nie chcial mi powiedziec takze ja tez tego nie przekaze wam zwinal mi cztery bmw_beer ale dzieki za informacje pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...