Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


malowanie zaciskow w e36


Kamil

Rekomendowane odpowiedzi

postanowiłem pomalowac zaciski poniewarz te sa zardzewiale i pokryte osadem a to wszystko widac przez alufelge! tylko moje pytanie na jaki kolor?? nie chce rzadnego festynu czyli czerwonych pomaranczowych itd! chce aby to wygladalo estetycznie i ze smaczkiem :D myslalem nad srebrnym albo czarnym... a moze cos innego doradzicie?? a i jakiej farby do tego urzyc?? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki AWV czytałem to i widze ze mamy podobne zdanie co do tego <bmw_3>

Jeśli chodzi o kolor, to doradzam czarny albo w kolor nadwozia
tak sie składa ze auto jest czarne! :D pozdrawiam :drunk:

[ Dodano: 5 Lipiec 09, 12:23 ]

AWv a moze masz fotki jak to wyglada u Ciebie z czarnymi zaciskami?? chcialbym to zobaczyc ! to jak mozesz to podeslij. byłbym wdzieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam czarne auto i mam zaciski pomalowane na czerwono i jakoś nie wygląda to wieśniacko, wiem kwestia gustu, z tyłu mam bedny i były też czerwone ale teraz po zmianie felgi pomalowałem na czarno bo za bardzo sie rzucały w oczy.

a jeśli chodzi o farbe to (nie wiem z kąd jesteś ) ale we wrocku w motipie jest farba do malowania tłumików z firmy BROLL wytrzynuje temp. 650st. celcjusza, ja taką malowałem.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam czarne auto i mam zaciski pomalowane na czerwono i jakoś nie wygląda to wieśniacko, wiem kwestia gustu, z tyłu mam bedny i były też czerwone...

Mam tak jak miał kolega i też nie widzę w tym jakiegoś strasznego wieśniaczenia auta :/ BTW Malowanie bębnów śliska sprawa - kiedyś zablokował mi się hamulec w jednym kole i zjarało farbe :P

Widziałem ostatnio w czarnym Compactcie zaciski na srebrno i całkiem ładnie to wyglądało. Jeżeli nie na czerwono, to właśnie na taki bym pomalował. Złote mi się osobiscie nie widzą. :roll:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowanie bębnów śliska sprawa - kiedyś zablokował mi się hamulec w jednym kole i zjarało farbe

hehe też tak miałem :mrgreen:

wcześniej bebny były też czerwone ale moja dziewczyna raz jechała "kawałek" na zaciągniętym ręcznym (tak na jeden ząbek) i jeden beden zrobił sie czarno-czerwony :mrgreen: teraz oba pomalowałem na czarno i jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowanie bębnów śliska sprawa - kiedyś zablokował mi się hamulec w jednym kole i zjarało farbe

hehe też tak miałem :mrgreen:

wcześniej bebny były też czerwone ale moja dziewczyna raz jechała "kawałek" na zaciągniętym ręcznym (tak na jeden ząbek) i jeden beden zrobił sie czarno-czerwony :mrgreen: teraz oba pomalowałem na czarno i jest OK

hehe bmw_beer

Mi spadła sprężyna z szczęk i też delikatnie hamował w trakcie jazdy - efekt podobny, czyli czarno-czerwony bęben :lol: Założyłem nowe sprężyny, zaryzykowałem pomalować znowu na czerwono i jak na razie też jest git ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...