Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


dziwna E36


Den

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem ostatnio E36 z dziwnym ryjkiem. najpierw nie zauważyłem co to jest. Póżniej skapnąłem że ona ma maskę od E46?

Trzeba było zapytać się właściciela czy auto było bite ? :P

Ja jestem tego samego zdania co koledzy wyżej, nie dość że to nie wygląda to jeszcze trzeba płacić za oszpecenie auta - bezsensu ;)

Pamiętaj, że piękno e36 kryję się w oryginale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ostatnio E36 z dziwnym ryjkiem. najpierw nie zauważyłem co to jest. Póżniej skapnąłem że ona ma maskę od E46?

Trzeba było zapytać się właściciela czy auto było bite ? :P

Ja jestem tego samego zdania co koledzy wyżej, nie dość że to nie wygląda to jeszcze trzeba płacić za oszpecenie auta - bezsensu ;)

Pamiętaj, że piękno e36 kryję się w oryginale :)

Pamiętaj, że piękno BMW kryję się w oryginale -- to powinno byc motto naszego FORUM :)

P.S. TAKIE ZLEPY a la E46 to sie kupuje po 800€ 1,6 silnik ....bajera pod remize jak nic :)

we dziale wiejski tuning wielokrotnie wspominane ogloszenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem takie e36 jak bylem w Niemczech, miało przód i trochę tylu od e46, poszerzone błotniki, mega wielkie felgi oraz totalna glebę, w środku max wypas o skórach M nie wspominając. Krótko mówiąc seryjne e36 przy niej to tragedia. Wiadomo tamto auto nie robił jakiś ciec w stodole tylko poważna firma dzięki czemu jak ktoś nie rozróżnia specjalnie modeli BMW to przy tamtej na pewno by się nie połapał ze to nie fabryczne auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, ale nie mozemy porownywac profesjonalnego niemieckiego tuningu (chociaz przerabianie E36 na cos innego to tak jakby z mercedesa A klasy probowac S klase zrobic ALE RZECZ gustu) do przerobek u wujka mietka w garazu po dzwonie..lampy z allegro, nerki zderzak za 150zl i naciagnieta maska:/ pomysl moze tens sam, ale nie ten sam poziom wykonania...prawie robi ogromna roznice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

benek170450, masz cholerną rację,ja nie mogę patrzeć na takie "przeróbki". Po co coś zmieniać w E36 jak ono przecież samo w sobie jest ZA....STE ,a juz nie mówię o coupe :mrgreen: . Dla mnie to co może być najładniejszym upiększeniem E36 to jest orginalny Mpakiet,gleba i ładna duża fela i nic więcej nie potrzeba.To jest moje zdanie bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to co może być najładniejszym upiększeniem E36 to jest orginalny Mpakiet,gleba i ładna duża fela i nic więcej nie potrzeba.To jest moje zdanie

Nie tylko dla ciebie, myślę że dla wszystkich z nas (a na pewno dla większości).

Jeśli komuś się podoba e36 to niech nim jeżdzi, a jeśli podoba się e46 to niech wybierze ten model, ale nie robi jakiegoś "e41".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

benek170450, masz cholerną rację,ja nie mogę patrzeć na takie "przeróbki". Po co coś zmieniać w E36 jak ono przecież samo w sobie jest ZA....STE ,a juz nie mówię o coupe :mrgreen: . Dla mnie to co może być najładniejszym upiększeniem E36 to jest orginalny Mpakiet,gleba i ładna duża fela i nic więcej nie potrzeba.To jest moje zdanie bmw_beer

Masz kolego wielką racje E36 same w sobie są śliczne bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...