Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


ZAWIESZENIE M - TECHNIK


Marius1234567

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zamiar wymienic

(w swoim bmw 530 d m pakiet fabryczny) zawieszenie przednie poniewaz dochodza dziwne stuki przy niskiej predkosci jak przejezdzam np po torach przejazd pkp lub jakichs duzych nierownosciach dziury itp slychac takie pukanie dziwne jak by bylo cos luznego ale tylko na kole od kierowcy! bylem u mechanika powiedzial ze to laczniki stabilizatorow wymienilem wszystkie plus do tego koncowke drazka i dalej jest to samo jezdze na kolach 245/40 18 przod i tyl 265/35 18 przyznam szczerze ze jest malo komfortu podrozowania! ale jezeli to cos z amorami to jak mam wymieniac to przeciez na dwa kola i pasowalo by chyba wymienic rowniez wachacze po dwa na kola slyszalem ze koszt tego wynosi jakos kolo 2 tys na sam przod! zawieszenie jak do tej pory wymieniane nie bylo jest fabryczne od m pakietu nizsza jakas jest i twardsza o d innych e39 w zwyklej budzie i auto jezdzilo po niemczech wiec zawiecha jesc nie wolala!!! co wy na to znacie moze jakies dokladniejsze koszta tej wymiany jakie zawieszenie bilstein czy co!?!?!!

z gory dzieki! <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szalej zaraz z tymi 2tys :wink: . Jedz na stacje diagnostyczną,za około 30zl sprawdza Ci cala zawiech i będziesz jasno wiedział gdzie tkwi problem. Napiszę na przykładzie mojej E36 (bo nie wiem jak to dokladnie wygląda w E39) Ale z tego co piszesz to obstawiam ze to sworzeń wahacza przedniego (krótki) koszt u mnie to max150zl za komplet na przód ( ja dałem prawie 170 ale z tego co już się dowiedziałem to przepłaciłem :P ) plus wprasowanie na prasie ok 30/40zl za 2szt czyli komplet. Ja miałem takie objawy jak piszesz. Wymieniłem te sworznie + łączniki stabilizatora i w autku cisza jak makiem zasiał :mrgreen: Ale fakt,na tych kołach to zawieche będziesz czesto musiał leczyć :P Ja mam 215/45/17 i jest cięzko. Ale czasem za efekt wizualny to warto :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie apropo zawieszenia m technic jak moge rozpoznac sprezyny ktore pochodza z zawieszenia m technic gosciu ma na allegro takie sperzyny .Podobno sa od m technica ale nie wiem jak to sprawdzic to raz ! a dwa to chcial bym sie zapytac o ile obizaja takie sprezyny auto i jaki jest komfort jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawieszenie jest okolo o 20 mm nizsze jest twardsze o charakterystyce bardziej sportowej lepiej sie trzyma na zakretach pod warunkiem ze drogi sa rowne poniewaz na dziurach auto zachowuje sie nerwowo nie ma takiego duzego skoku pracy amortyzatorow a komfort oczywiscie mniejszy od standardowego <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...