Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E36 Obraca mi sie kluczyk w stacyjce i nie mozna odpalic.


Maras1122

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Wsiadlem w auto pojechalem jak zawsze dojechalem do domu i probuje wylaczyc stacyjke ,a klucz obraca mi sie do okola i wyszedl. Natomiast auto dalej chodzilo :shock: Auto musialem zgasic przez "zaduszenie na biegu" I sprawa wyglada tak ,ze na ta chwile nie moge,ani odpalic ,ani zgasic stacyjki nic ,a nic. I teraz mam kilka pytan ,czy mozna przelozyc sama wkladke, czy moze uszkodzona jest stacyjka?? Drugie pytanie mam zamontowana stacyjke z imobilaiserem ,czy moge ewentualnie wlozyc taka bez imobilisera? Koledzy pomozcie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Przerobiłem dokładnie to samo jakies 2 miechy temu , niestety urwała sie metalowa

czesc ktora jest za bębenkiem i objawy były takiej jak u Ciebie mozna było przekrecic

stacyjke lekko ale zapalały sie tylko kontrolki i nie odblokowywało kierownicy

skonczyło sie na wizycie u Robaka na kurkowej koszt naprawy stacyjki + dorobienie

bebenka do kluczyków 200zł ewentualnie jak chcesz z nowym kluczykiem to 220zł

w wersji bez imobilajzera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem tak samo,

jak chcesz odpalic auto to najpierw sciagnij plastikowa obudowe pod kierownica i odkrec plastikowa kostke, ktora jest po lewej stronie kolumny. Musisz najpierw wlozyc kluczyk do stacyjki, zeby odblokowac immobilizer, a pozniej przekrecasz ta kostke np. srubokretem i odpalasz.

Jak chcesz to naprawic to nie musisz kupowac od razu calej stacyjki. Ja pojechalem do gosciaz Kłodzka i w pol godziny mi to naprawil. Magik, polecam w 100%. Tutaj jest do niego numer 600 456 976.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki koledzy za odpowiedzi , ja dzisiaj od rana siedzialem nad tym rozebralem cala stacyjke na czesci proste przesmarowalem poskladalem i ciezej ale chodzi i narazie dziala ,lecz cos mi sie wydaje ze to dorazne rozwiazanie problemu bo mysle ze moze to nastapic ponownie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...