Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Pomocy!!Coś sie urwało ;-[


Filip

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wielka Prośbę.Dzisiejszego pięknego deszczowego dnia wyjezdzałem od znajomych z budowy i wystawała studzienka kanalizacyjna i cofając urwał mi sie taki element chyba z przodu.Proszę o pomoc co to moze byc bo nie mam pojecia , a jeszcze nie mialem okazji byc na kanale sprawdzic tego.Pozdrawiam.Aha moje auto to oczywiscie BMW E39 2,5 TDS.Własnie zauważylem na tej częsci ze jest napisane A-1,B-1,C-1,D-1 i do każdego dopisany kolor po niemiecku tzn orange.blau,gruen.weiss. i jakies numerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez kanalu sie nie oceni co to jest.... Ja bym odrazu jechal na kanal bo najnizej z przodu jest miska olejowa oraz skrzynia przekladniowa.... i mogl tez olej gdzies wyleciec a jak padal deszcz to niewiele zobaczysz.... <bmw_3> Chyba ze to jest plastikowy element to wtedy luz.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo za pomoc.Zaraz jade na kanał zobacze jak to wygląda w rzeczywistości.Najgorsze jest to ze to wyrwało razem z tulejkami które są najprawdopodobniej na stałe z elementem nr 1 na rysynku.

[ Dodano: 19 Lipiec 09, 13:06 ]

Własnie wróciłem z oględzin.Tłumik drgań jest przykręcony do ramy nośnej skrzyni biegów a co najgorsze to wyrwało razem z tulejkami które są jako jeden element z ramą nośną.Teraz nie wiem czy bawic sie w to i wymieniac ramę nosną srzyni biegów.W sumie nie wiem co robić :( Nie wiedze żadnej różnicy z tym elementem tzn z tłumikiem drgań czy bez niego.Skrzynia zachowuje sie normalnie pytanie_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Nie wiedze żadnej różnicy z tym elementem tzn z tłumikiem drgań czy bez niego.Skrzynia zachowuje sie normalnie

No moze i sie zachowuje normalnie tylko jest taki problem ze w tej chwili nie ma

na czym sie zeprzec i wlasciwie wisi tylko na srubach łaczących silnik a pozniej

kolejnym miejscem podparcia całego układu przeniesienia napedu bedzie podpora

wału ktora najpewniej bez tego tłumika szybko sie rozleci , jedz na jakis warsztat zeby

wykrecili te pozostałosci srub z budy , dokup poduszki i montuj to co zostało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moze i sie zachowuje normalnie tylko jest taki problem ze w tej chwili nie ma

na czym sie zeprzec i wlasciwie wisi tylko na srubach łaczących silnik a pozniej

kolejnym miejscem podparcia całego układu przeniesienia napedu bedzie podpora

trawerza od skrzyni została!

skrzynia cały czas leży na poduszkach i na trawerzie-podporze i jak kolega nazwał :

ramy nośnej skrzyni biegów

a ten tłumik drgań dopiero jest właśnie do tej podpory skrzyni przykręcony

tak że tragedi nie ma możesz latać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...