Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Krzyzak BMW E30


Tomaszeks_88

Rekomendowane odpowiedzi

Razem ze zmiana plynu wspomagania chcem wymienic pasek od wspomagania oraz krzyzaka bo ma juz maly luz i to on moze byc powodem takiego delikatnego pukania podczas skrecania (gluche ciche pukanie wydobywajace sie podczas skrecania srednio raz na dwa trzy skrecenia). i moje pytanie brzmi czy mozna wymienic ta sama gume? bo pewnie na niej jest luz? bo sama konstrukcja jest pewnie ok?? oraz ile to kosztuje....

Ja znalazlem cos takiego:

http://katalog.fota.pl/Katalog/(S(cylw4i24xyypy555quxl2qf5))/Samochod3.aspx?GenArtNr=676

czy moze to:

http://katalog.fota.pl/Katalog/(S(cylw4i24xyypy555quxl2qf5))/Samochod3.aspx?GenArtNr=462

<bmw_1>

[ Dodano: 19 Lipiec 09, 19:24 ]

Teraz zamieszcze zdjecie to bedzie chyba wiadomo o co chodzi... Miejsca zaznaczone szczalkami maja luz minimalny ale maja co sklada sie na juz calkiem spory. Moje pytanie brzmi czy te gumy sie wymienia czy kupuje sie calego krzyzaka nowego? Ktos juz robil cos takiego u siebie..? <bmw_1> A te pukanie to okazalo sie ze oslona miski olejowej puka. <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kiedyś chciałem też wymieniać cały, a okazało się, że można dokupić same elementy te krzyżaki-przeguby i jest to chyba nie droga impreza. Okazało się, że to nie tu jest luz i dałem spokój, ale dowiedz się, bo same krzyżaki są do kupienia, tylko nie wiem jak się wymienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupilem krzyzaka za 80zl w stanie idealnym az nie moglem uwierzyc ze jest uzywany... jak zwykle odwiedzilem dobrego znajomego. A i ogladalem go calego kazdy element jest nitowany niema srubek wiec chyba ciezko z regeneracja by bylo... A nowki niema... :( Ale mam nowa uzywke wiec sie ciesze:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...