Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Ile jest warta ta Beemka Ac Schnitzera??


Faraon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wiem że ten post powienien znaleść się w dziale "Sprzedam" ale najpierw mój ziomek chce się dowiedzieć ile jego Beemka jest warta.

bmwacschnitzer28tq.th.jpg bmwacschnitzer15yl.th.jpg bmwacschnitzer34ka.th.jpg

Zacznę od początku czyli od rocznika tej Betki jest ona z 88 roku a kompletnemu tunigngowi została poddana w 90 roku przez nikogo innego jak samego Ac Schnitzera, to nie jest jakiś tani tuning garażowy tylko profesionalny tuning na wszystko są dokumenty!!! Tuningowi zostało poddane wszystko od zawieszenia poprzez silnik kończąc na karoserii, alu felgi 16-tki z limitowanej serii wyprodukowano ich około 200 kompletów!!! gwintowane-regulowane zawieszenie jest w stanie bardzo dobrym żadnych stuków, to zawieszenie zapewnia sportowe osiągi, prędkośc max to 250km/h elektroniczna blokada :evil:, standardowo silnik miał 2.5 litra tuner rozwiercił go do 2.7 litra, moc po tuningu to ok 220KM <bmw_1> !!! błotniki wykonane są z blachy a nie z jakiejś taniej żywicy czy plastiku, błotniki nie były nigdy klepane ani szpachlowane co jest prawdziwą rzadkością w takim roczniku i w takim samochodzie <bmw_1> , wyposażenie jak na tamte lata to jest full opcja bez skóry czyli posiada: klime, elektr szyby, elektr lusterka, elektr szyber, komputer, central zamek, alarm, wspomaganie jest odłączone przez Ac Schnitzera, przednie lampy Helli dymione nie malowane tanim spray'em, w oryginale ta Beemka była czarna włącznie z felami ale kolega zdecydował się pomalować całą w tzw. kameleonie może nie jest zbytnio widoczny na fotkach ale w rzeczywiscości wygląda super, na drzwiach jest mało widoczny napis Ac Schnitzer.

Napiszę więcej jak coś mi się jeszcze przypomni albo jak o coś zapytacie, moge także więcej fotek zapodać jakby ktoś chciał.

Nrx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nierozumiem czemu moj post zostal wykasowany , jak dla mnie to nie jest wogole Ac Schnitzer

Trolu nie jest skasowany tylko teraz widze ze sa 2 identyczne tematy zalozone , luknijn

na spis w dziale "Samochody BMW" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...