Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E39 Geomertia gdzie ustawić?


M@rko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuję dobrego warsztatu do ustawienia geometrii w e39 w okolicach Zielonej Góry (Poznań, Wrocław, Gorzów Wlkp. lub okolice). Chodzi mi o taki warsztat który na pewno sobie poradzi i będzie wiedział że E39 trzeba obciążyć przed regulacją. Niestety w Z.G. Nowacki, BatCar czy na woj. polskiego nie radzą sobie z problemem. Po każdej wizycie na regulacji jest coraz gorzej, Teraz już się nieda jechać, mruga trakcja (odejmuje gazu) po 5 km zapala się na stałe i jakby słabiej idzie. Jeszcze raz proszę o pomoc, jakby ktoś znał dobry warsztat to proszę o namiary, może nr. telefonu. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stando BMW w Psarach.

wpisz w google. Stando BMW - zadzwoń - myślę że chłopaki poradzą bo ogarniają temat BMW bardzo dobrze.

Ale swoje kasują za usługi...

Dokładnie cenią swoje usługi bardzo wysoko, ale auto wyjedzie na 99% zrobione.

Dwa lata temu chciałem wymieć filtr kabinowy u nich (320i), lecz kwota jaką miał bym za to zostawić u nich mnie wystraszyła...450pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna geometria przód + tył w Stando to koszt 200 PLN.

Jak policzysz co już wydałeś i ile kosztowało Cię to nerwów to sam sobie odpowiesz gdzie od razu powinieneś jechać :]. Nie zawsze da się zaoszczędzić , pewne rzeczy po prostu muszą robić fachowcy!!!

Pozdrawiam <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stando BMW w Psarach.

wpisz w google. Stando BMW - zadzwoń - myślę że chłopaki poradzą bo ogarniają temat BMW bardzo dobrze.

Ale swoje kasują za usługi...

Dokładnie cenią swoje usługi bardzo wysoko, ale auto wyjedzie na 99% zrobione.

Dwa lata temu chciałem wymieć filtr kabinowy u nich (320i), lecz kwota jaką miał bym za to zostawić u nich mnie wystraszyła...450pln.

150 zł roboczo godzina - ostatnio byłem tak mnie policzyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam I dzięki wszystkim

Pełna geometria przód + tył w Stando to koszt 200 PLN.

Jak policzysz co już wydałeś i ile kosztowało Cię to nerwów to sam sobie odpowiesz gdzie od razu powinieneś jechać :]. Nie zawsze da się zaoszczędzić , pewne rzeczy po prostu muszą robić fachowcy!!!

<bmw_1>

Tu nie chodzi o oszczędność, poprostu tacy są mechanicy w Zielonej G.

Do zobaczenia jutro we Wrocławiu, spróbuję w Stando. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...