Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


firma zajmujaca sie dedykowanymi wydechami


woz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jakis czas temu udalo mi sie dorwac i zamointowac uklad wydechowy standardowy do siebie, od bmw e34 525 24V. Z zewnatrz wygladal podobnie, wiec zaryzykowalem (graniczylo to z cudem zeby znalezc do 530 V8). A chcialem zakupic bo ten moj stary wydech juz zaczal chodzic jak autobus.

Ale ostatnio napisalem do firmy pod Poznaniem z zapytaniem, czy wydech do 525 rozni sie od tego do 530. Napisali, ze rozni sie puszka (w srodku sa inne przeloty). Czy znacie moze jakas dobra, sprawdzona firme, ktora moglaby zrobic wydech do mojej beemki? Najchetniej bym tam po prostu podjechal samochodem, moglbym spedzic caly dzien, ale chce juz wyjechac z zamontowanym wydechem. Wole nie bawic sie w wysylki kurierem, zeby jeszce okazalo sie ze cos nie pasuje. Juz zaczynam sie kusic w strone przelotowego. Duzo glosniej nie bedzie chodzilo bo katow nie zamierzam wyciagac (nic glosnego, ewentualnie lekki pomruk V8). Jak juz zrobic wydech to zrobic porzadnie. Nawet mi wpadl pomysl kolektorow wydechowych, ale nie wiem czy jest sens do e34, bo z tego co pamietam te kolektory nie ograniczaja az tak bardzo jak np w e30 R6.

Jest jedna firma pod Poznaniem. Robia na zamowienie. Myslicie, ze sa cokolwiek warci?

http://www.allegro.pl:80/show_item.php?item=674532611

Wszelkie info mile widziane.

bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chcesz robić kompletny układ wydechowy ? Czy tylko ostatnie elementy zmienić ??( tłumik etc?)

Kompletnego układu wydechowego wydaje mi się, że nie da się zrobić w jeden dzień. Projekt części wykonanie- trochę to potrwa.

http://www.margo.net.pl/

ponoć są nieźli.

Moim zdaniem efekt dźwiękowy i mechaniczny osiągniesz najlepiej dzięki zmodyfikowanemu układowi wydechowemu, składającemu się z kolektora, rur łączących oraz tłumików -> środkowego i końcowego.

Bo przecież spaliny przebywają dłuższą drogę niż tylko końcowy tłumik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robiłem u tego gościa swój wydech - znalazłem na allegro oryginalny i jak z nim do niego przywiozłem to za 40 zł zrobił mi tak że cacy jest wszystko... wiem, że u niego też można załatwić wydech, ale np. to co ja znalazłem za 120zł on mi oferował za 200...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robilem do ibizy cupry 240km przygotowany pod 400km cały z kwasiaka we Wrocku u gościa co robi dla Jetronika jak chcesz coś porządnego to mogę dać namiar

Jak możesz to podaj linka do gościa, skoro jest dobry, przyda mi się w przyszłości.

Ci margo to teraz montują tylko układy wydechowe, już sami ich nie robią.

Znana firma robiąca wydechy to www.el-tec.pl, znam też jeszcze http://www.zastec.pl/ a ty woz nie mówiłeś mi, że masz jakiś gości we Wro, bo robiłeś wydech do swojej E36 328i??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Ja robilem do ibizy cupry 240km przygotowany pod 400km cały z kwasiaka we Wrocku u gościa co robi dla Jetronika jak chcesz coś porządnego to mogę dać namiar

Jak możesz to podaj linka do gościa, skoro jest dobry, przyda mi się w przyszłości.

Ci margo to teraz montują tylko układy wydechowe, już sami ich nie robią.

Znana firma robiąca wydechy to www.el-tec.pl, znam też jeszcze http://www.zastec.pl/ a ty woz nie mówiłeś mi, że masz jakiś gości we Wro, bo robiłeś wydech do swojej E36 328i??

Tak, ale oni tylko wstawiaja tlumiki, nie robia niczego sami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...