Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


e46 320d do sprawdzenia Radom...


Dread

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9043785

Siemanko, co myślicie na temat tego egzemplarza? Może ktoś podjechać i dać mi znać w jakim stanie jest to auto i czy w ogóle warto po nie jechać? Mam do zrobienia jakieś 600km i do tego muszę od kogoś pożyczyć auto.. :? Wiec niech jakaś dobra dusza podjedzie jeżeli ma taką możliwość i da mi znać na Pw a ja oddzwonię i pogadamy.. A przy najbliższej okazji się odwdzięczę.. bmw_beer bmw_beer

Kur....a! Przejechałem prawie 700km bo kobieta zapewniała że auto jest super hiper!! A okazało się, że auto jest najprawdopodobniej po jakiejś kolizji bo ma malowane prawe przednie drzwi.. Przednia lampa cofnięta i klejona.. Przedni i tylni zderzak wywalony z zaczepów... Progi od spodu całe jakieś porysowane... Auto całe poobijane... Zero rdzy..! Oprócz przedniego błotnika i czegoś tam jeszcze.... :twisted: Serwisowany w ASO... przebieg 151tyś..Tylko ostatni przegląd był przy 115tyś... To e46 nie jest warte tej ceny.. Jeszcze silnik! Śruby mocujące maskownice silnika .. każda inna.. Na bagnecie poziomu płynu chłodzącego jakaś czarna maź.. wyglądała jak olej... Przy gaszeniu motoru jakiś dziwny dźwięk.. Masakra...Aha i jeszcze wnętrze... Oczywiście auto ma przebieg 151tys pomnożony razy...2.. Wszystkie plastiki poobdzierane.. wytarte.. Klima jak kobieta zapewniała nabita i działająca... Działała.. dmuchała ciepłym powietrzem..!! To chyba wszystko... jak coś sobie przypomnę to na pewno to napiszę.. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...