Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Pytanie do uszczelki pod głowicą :)


///M3

Rekomendowane odpowiedzi

pod korkiem jest maslo ale takie ciemne w sumie to jest tak jakby rozjasniony olej i na bagnecie tez nie jest to jakos straszny jasny kolor aczkolwiek zalezy ... raz sprawdzam jest jasniejszy raz ciemniejszy ale o nie jest takie super jasne mleko raczej rozjasniony czarny :P wiec czy mozna sie poruszac jeszcze ? 700 zł za uszczelke wymiane i planowanie chce moj mechanik ( pasjonat bmw )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dużo jest tego masła na bagnecie i korku? Ubywa Ci plynu z chlodnicy? Jesli nie jezdzisz na dlugich trasach to czasami tak sie osadza. Tez tak mialem w poprzednim BMW. Od czasu do czasu pojawial sie bialy nalot na bagnecie i korku.

A ten pasjonat dużo chce jak tylko za wymiane uszczelki. Za uszczelke zaplacisz max 100zł za planowanie we wrocku biorą od 60-70zł więc prawie 500zł chce za robote:/ Ja za wymiane calej glowicy lacznie z wymiana rozrzadu i z docieraniem zaworow zaplacilem 250zł:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten gosc zrobil mi kapitalke czesci + robocizna za 1570 zł w poprzedniej e36 wiec wydaje mi sie ze malo bierze a u kogo robiles uswzczelke ? za 500 zl tro pojade do niego

[ Dodano: 12 Sierpień 09, 01:38 ]

koledzy potrzebuje tym samochodem zrobic okolo 250-300 km moge ? czy ryzykowne

[ Dodano: 12 Sierpień 09, 11:41 ]

koledzy pomozcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech Ci bardziej ją wydmucha? zapowietrzy Ci układ.. wywali płyn przez korek albo pęknie jakiś wąż? Ja mojego auta nie ruszyłem po tym jak się zorientowałem że mam uszczelkę do wymiany... Ja radzę nie jedz autem.. bo narobisz jeszcze większego zła...

[ Dodano: 12 Sierpień 09, 11:56 ]

pawelorzechowski, daj namiary do tego twojego mechanika to się do niego odezwę bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz jechcać to jedz.. tylko żebyś sobie nie pomnożył tego co masz wydać na naprawę auta.. jakaś nowa głowiczka albo coś.. stary nie jedz..

[ Dodano: 12 Sierpień 09, 20:41 ]

pawelorzechowski, wyślij mi proszę namiary na tego mechanika bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod korkiem jest maslo ale takie ciemne w sumie to jest tak jakby rozjasniony olej i na bagnecie tez nie jest to jakos straszny jasny kolor aczkolwiek zalezy ... raz sprawdzam jest jasniejszy raz ciemniejszy ale o nie jest takie super jasne mleko raczej rozjasniony czarny :P wiec czy mozna sie poruszac jeszcze ? 700 zł za uszczelke wymiane i planowanie chce moj mechanik ( pasjonat bmw )

Mi to wogule nie kwalifikuje sie z tego opisu na wymiane uszczelki pod głowicą ,

masło moze sie pojawiac , to normalne jak zbiera sie wilgosc w silniku ...

nie dolewałes jakiegos innego oleju ? odme masz w dobrym stanie ?

osad na korku czy na koncu bagnetu nie swiadczy jeszcze o tym ze uszczelka jest do

wymiany .... a sprawdzałes zbiorniczek wyrównawczy ? tam tez jest masło , płynu

ubywa ze zbiorniczka czy jest stały poziom ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedz i sie nie sresuj... dolaj wody i tyle. ptr tylko na tempeature silnika. a jak chcsz miec 100% pewnosci to jedz na sprawdzenie emisji CO2 w układnie chłodzenia. koszt 30-40zł i masz pewnosc. przechodziłem przez to jak miałem jeszcz pod maska 2.0... siorbała wode... na korku straszne masło a okazało sie ze uszczelka jest cała... jak by co to dzwon 663688382 o ci powiem gdzie to robią dokładnie.pozdro dla kolegi z MSA:P <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro jade zobaczymy :) najwyzej swap bedzie :P jakies 2.5 albo 2.8

[ Dodano: 16 Sierpień 09, 20:55 ]

NOWIEC TAK zrobilem ta trase i jest ok wlałem jakis specyfik do uszczelniania ukladu chlodniczego i na dodaek taki proszek w efekcie olej zrobil sie czarny !! i jest wszystko tak jak ma byc pewnie to na krotka mete ale zakleilo to ten wyciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...