Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Nysa Samer Patrol Dwa Zero - 28-30 sierpnia 2009


Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie , po długiej debacie na temat komu który łikend pasuje doszlismy do tego

ze optymalnym terminem bedzie ostatni łikend sierpnia czy od piatku 28 do niedzieli 30

sierpnia lecimy na tradycyjnego juz spota o kryptonimie NYSA SAMER PATROL DWA ZERO bmw_beer

Oczywiscie zapraszamy koleżanki i kolegów z BMW KLUB POŁUDNIE i jednoczesnie

sami w miare mozliwosci (kto da rade) nawiedzimy ich łikend później czyli 5-6 września bmw_beer

Tradycyjna Lista

(chociaz nie wiem czy ona ma sens bo i tak jak było ostatnio lista=30 obecnych=20)

1. Mordulec % Pola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Brzoza napisał/a:

Szkoda bo nam bardziej pasował termin 4-6,

4-6 wrzesnia jest spot BMW KLUB POŁUDNIE z ktorymi juz raczej sie znasz , wiec

nie ma problemu zeby sie tam nie wybrac w tym terminie , ja moze tez tam zajade

I ja też na tym prawdopodobnie będę :drunk: chyba, że coś pilnego wypadnie... bliżej terminu będę wiedział co i jak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie Panowie wolelibyśmy z Maxbimmerem lecieć ale jeśli pojawicie się w tym późniejszym terminie to też będzie git, dogadamy się w późniejszym czasie.

No własnie problem w tym ze wiekszosci osób z ktorymi rozmawiałem nie pasował ten

termin 5-6 wrzesnia , dlatego nasz wyjazd klubowy robimy w ostatni łikend sierpnia

czyli 28-29-30 sierpnia w sam raz na zakonczenie wakacji bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh mnie niestety nie będzie dziasiaj poszła mi miska olejowa :((( spory kawał drogi od domu więc nie było sensu holować i lawetka mnie przywiozła sporo za tą przyjemność poleciałem ..... no i autko muszę zrobić jutro jadę po cały silnik ale wątpie żebym się wyrobił bo mam sporo pracy szkoda bo będzie ciekawie w nysie w ten weekend xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5oul, taka mała prośba, weź alkomat :) bo my wpadniemy w sobotę i wieczorkiem chciałbym na spokojnie kontynuować podróż, a myślę że piwko albo dwa z kolegami się napiję bmw_beer

A ja myślę,że napijesz się z nami "weselnej" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...