Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


BMW F30


FENIX

Rekomendowane odpowiedzi

Temat o BMW 5 Gran Turismo już był ale o Serii 3 F30 nie znalazłem.

Fotek nie ma chyba sensu wklejać do galerii/prototypy bo to zbyt bliska przyszłość (prawie teraźniejszość).

Tak więc pojawiają się już pierwsze w miarę realne wizualizację nowej 3er.

Jest to F30

35338704.jpg w655.png

65127213.jpg w400.png

17339132.jpg w1024.png

99790158.jpg w560.png

57672079.jpg w560.png

Uważam osobiście że linia samochodu jest zbyt nudna, stonowana.

Według mnie firma idzie trochę w złym kierunku. Moim zdaniem seria 3 (F30), seria 5 Gran Turismo i seria 7 (F01) i może nawet X1 są zbyt łudząco do siebie podobne. Przynajmniej jeśli chodzi o przód, bardzo ujednolicony grill i reflektory w tych czterech modelach. Czyżby tak miała wyglądać najbliższa przyszłość BMW?? Wszystko na jedno kopyto??

Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tył jak z nowego MB E-class.

Przód obrzydliwy.

5GT to wg mnie pomyłka.

Pewnie będzie lepsza.To są wizualizacje których pojawią się jeszcze setki. A to że linia stonowana, to dobrze - audi ma bardzo stonowaną linię a robi śliczne klasyczne auta, czego nie można powiedzieć o BMW jeśli chodzi o modele F...

http://www.bimmertoday.de/

stronka o wszystkich nowościach w koncernie BMW.bardzo dużo wiadomości jest zywcem zerżnięte z tego portalu np na autokracie etc. czasem się nie załaduje za pierwszym razem- trzeba odświeżyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to trzeba poczekać jeszcze,bo wizualizować to sobie moga,robią zlepy ze wszsytkich możliwych modeli... A Auto Bild czasami bardzo przesada ;) .

A to że linia stonowana, to dobrze - audi ma bardzo stonowaną linię a robi śliczne klasyczne auta,

No np. wg mnie obecna A4 jest ochydna...Przód szpetny,tył też. Ogólnie sie zestarzały bardzo szybko (zwłaszcza A6).

Ogólnie myśle że na żywo nie będzie tak źle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie tyl to zywcem z AUDI A5 jak i linia boczna auta i wkurzaja mnie ten nowe BMW tym, ze od serii 1 po 7 roznia sie nielazne tylko wielkoscia na pierwszy rzut oka, designe pozostaje caly czas ten sam... ludzaca podobne, jak kto juz napisal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uważam, że klasyczne auto nie starzeje się nigdy. Patrz e38.

a co do tyłu auta :

MB E -class qp

http://www.netcarshow.com/mercedes-benz/2010-e-class_coupe/800x600/wallpaper_4f.htm

moim skromnym zdaniem- są identyczne.

NOWE 5ER

http://www.bimmertoday.de/2009/08/12/neuer-entwurf-neue-infos-zu-bmw-5er-f10-f11/

wygląda klasycznie i ładnie- dzięki zmniejszonym nerkom w odniesieniu do F01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...