Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Tuleje poliuretanowe E30


shogunnn

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam ochotnika z Wrocławia który dysponuje kompletnym zawieszeniem od E30, i który może mi je wypożyczyć na kilka dni.

W planie mam zrobienie zestawu do tego modelu ponieważ coraz więcej mam sygnałów i pytań o tuleje do tego kultowego wozu, sam kiedyś takie miałem 320i miło wspominam :mrgreen:

Ochotnik w zamian za zaoferowaną pomoc w całej operacji dostaje zestaw gratis :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam e30 320i ale, wiesz tak "obcemu" auto zostawic to troche strach jest, dajesz jakąś gwarancje czy ewentualnie jakbyś chciał to rozwiązać ?

pozdr

Tu są moje dane:

http://www.strong-flex.eu/index.php?option=com_contact&view=category&catid=3&Itemid=18〈=pl

więc nie taki "obcy" :wink:

Jestem producentem i nie raz robiłem tego typu zabiegi.

Ale żeby było jaśniej to chodzi mi o same zawieszenie, nie chciałbym brać samochodu od kogoś i unieruchamiać go na kilka dni lub dłużej, a po za tym nie mam warunków żeby spokojnie zdemontować sobie zawieszenie i pomierzyć co potrzeba. Potrzebne mi same zawieszenie od kogoś kto ma warsztat lub jakiś skład części. Pożyczam na kilka dni, mogę sam podjechać po części, robię pomiary, potem trochę trzeba zaczekać i mamy gotowe tulejki :D Nie interesuje mnie cały samochód dlatego że j/w pisałem nie mam do tego warunków :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego a ile bedziesz chcial za komplet takich tulejek??

Teraz tak na 100% to trudno odpowiedzieć, ale powinno być taniej niż do E36 z racji tego że jest trochę mniej tulejek na samych wahaczach, początkowy zestaw będzie zawierał tuleje wahacza przedniego i tylnego oraz tuleje stabilizatorów przód/tył, później zrobi się też tuleje mocowania wału itp. Dla wszystkich forumowiczów jest przewidziany rabat około 5% więc nie będzie tak źle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kilka czesci luzem, ktore moglby ci pomoc: pzredni wachacz, tylni, dekiel mostu, chyba nawet belke, wiec jak cos moge uzyczyc :)

Na razie udało mi się znaleźć człowieka we Wrocławiu który może mi pożyczyć części, ale gdyby coś poszło nie tak będę miał Twoją pomoc na uwadze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...