Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Radio BMW BUSINESS


Filip

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich <bmw_2> i mam małe pytanko co do Radia tego typu.Jak co dzień wsiadłem do mojego samochodziku,przekręciłem kluczyk, radyjko się automatycznie włączyło i zaczęło sobie grac.Długo to nie trwało ponieważ nagle jakby się zwiesiło i umarło.Dziwne bo sprawdziłem wszystkie bezpieczniki i są całe.Zegarek się świeci tylko nie chce się po prostu w ogóle włączyć.Byłem dziś u dwóch "fachowców" to nawet nie wiedzą jak się do tego zabrać.Pytają mnie jak się to radio wyciąga kiedy ja sam nie mam pojęcia o tym.Proszę o pomoc w tym temacie i może polecicie mi naprawdę kogoś kto się na tym zna.Pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuje za pomoc <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu czyje to radio Foresta???

Ja mam serwis rtv w miejscowosci Oleśnica Mala pod Oławą jak chcesz to Podjedz do mnie zobaczymy z tym radiem co sie dzieje.

tel071 3015012

Pozdrawiam

Właśnie radyjko wyciągnąłem z autka i zaraz jadę z tym tematem do pana który siedzi w tym temacie.Zobaczymy co powie.ARservice jak cos to zadzwonię i podjadę do ciebie.Pozdrawiam i dzięki za pomoc Panowie <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby okazało się,że radio jest sprawne sprawdź wzmacniacz.Nie wiem jak jest w e39,w mojej e46 jest zamontowany pod kolumną kierownicza ale to chyba przeróbka poprzedniego właściciela bo ponoć oryginalnie znajdował się w bagazniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po wizycie u pana od radia"fachowca" nic się nie okazało,nawet nie raczył popatrzeć w środku co jest grane tylko od razu a to stare a to duże takie a on tego nie robił i takie tam bzdury pogadał.Wyszedłem z radyjkiem troszkę wnerwiony i wsadzam je z powrotem tam gdzie jego miejsce.I nagle :shock: działa.Jakieś czary myślę sobie.Hehe.Długo się nie nacieszyłem bo gdy chciałem ze szczęścia dać troszkę głośniej padło znowu.Sam już nie wiem co mam o tym myśleć pytanie_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip, tak jak napisał Forest, pogadaj z 5oul'em moze on cos poradzi

u mnie tez były podobne akcje , kazdy "spec" marudził albo bez rzucenia okiem

na sprzet wycieniał na 200zł :shock: :? :lol:

Hubert zobaczył i poprostu podłączył tak jak fabryka przykazała bmw_beer :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie ktorys z elektrolitow wysechł w zasilaniu sadzac po objawach jakie Opisujesz ,po wyjeciu układ sie rozładował wiec ponowne podlaczenie do zasilania dało to ze radio zadzialalo,podglosiles elektrolit niewydolny bo nie trzyma parametrów i znow zawieszka,moge sie mylic ale tylko taki wniosek mi przychodzi do glowy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczył i poprostu podłączył tak jak fabryka przykazała

No nie obyło się bez małej zagwozdki: "co to za 3 masa :?: " :D ale w końcu zagrało jak na 7er przystało bmw_beer

Dzięki Panowie już właśnie to uczyniłem.Teraz czekam na odpowiedz

Odpowiedziałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc 5oul zna się na rzeczy i moje radyjko hula pięknie.Poprzedni właściciel zrobił taką kaszane z przewodami że szkoda gadać.Jeszcze raz wielkie dzięki

Nie ma sprawy i polecam się na przyszłość :D

Mówiłem,że to geniusz

to BMW, przy tych samochodzach nie trzeba być genijalnym, tylko naśladować geniusz INŻ z Bawarii ;) mnie się w maleńkim stopniu udaje czasem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...