Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Pasta polerska FARECLA G-3


Tomaszeks_88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taka paste i bym chcial nia wypolerowac auto (polerka reczna) jak polecacie to zrobic na mokro sucho wilgotno.? posmaorwac odczekac 5 10 30min czy od razu polerowac....?? Chodzi mi o usuniecie drobnych rys i zmatowan? Bo glebsze rysy raczej nie zejda? i czym pozniej zakonserowac lakier po polerce na zime. jakims woskiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmoczyc auto woda, nalozyc reka paste i polerowac. Nie wiem czy recznie dasz rade, bo G3 jest do maszynowego polerowania. Chociaz wiertarka z gabka, najlepiej pomaranczowa. Gdy juz nalozysz paste (nie za duzo) to mozysz gabke w wodzie, odwirowujesz ja i polerujesz. Uwazaj, zeby nie polerowac na sucho, co jakis czas zmocz gabke, najlepiej woda z butelki z atomizerem, bo jak bedziesz ja namaczal w wiaderku to pasta ktora juz na nie jest zostanie w wiaderku.Poleruj dotad (czesto namaczajac gabke) az bedzie z gabki rozchlapywac sie czysta woda.

[ Dodano: 1 Wrzesień 09, 20:35 ]

Glebsze rysy tym nie zejda. Potem dokladnie umyj auto i jakis wosk, lub mleczko do polerowania.

[ Dodano: 1 Wrzesień 09, 20:38 ]

Taka gabke mam na mysli http://elakiery.pl/prod/93,943,1376,gabka-polerska-oba Taka zwykla, ze sklepu chemicznego sie nie nadaje.

[ Dodano: 1 Wrzesień 09, 20:40 ]

Ja po G3 robie tym i wychodzi ladnie. http://elakiery.pl/prod/126,55,58,4-sealing-wax-mleczko-polerskie-z-woskiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok a co zrobic bo w nie ktorych miejscach jest troszke spreyu ta polerka cos da? jak porobic te przejscia? oraz jak czesto mozna robic polerke? Bo niewiem jak to robil poprzedni wlasciciel zeby sie nie okazalo ze mi zejdzie lakier albo bezbarwny i zacznie mi rdzewiedz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobierany sprey pod kolor. i nie wiem co zrobic z tymi przejsciami niechcem tez zbyt duzo polerowac papierem sciernym bo boje sie ze lakier zejdzie. Myslalem tez o lakierowaniu ale ponizej 2tys chyba nic sie nie uda zrobic.... A moze ktos juz lakierowal taka e30 sam i wie jaki jest to mniej wiecej koszt i jaki efekt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...