Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


dzieci a net


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Ahahahah ahahahahahahhahahah

O kurde przeczytalem to cale i normalnie spalem z krzesla .... Dzieki ze macie takowe zdanie o mnie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Trolling to wysyłanie wrogich, obraźliwych lub kontrowersyjnych wiadomości na jedno z publicznych "miejsc" w Internecie (grupy i listy dyskusyjne, fora internetowe, czaty itp.) w celu wzniecenia kłótni.

Zachowanie trolla

Troll rozpoczyna dyskusję przede wszystkim po to, aby wywołać zamieszanie, wyładować w niej swoje negatywne emocje, oraz aby poczuć się ważnym i zauważonym. Rzadziej spotykanym powodem jest chęć popisania się elokwencją i sztuką erystyki.

Obrona przed trollingiem

O ile istnieje taka możliwość, administratorzy lub moderatorzy powinni kasować wszystkie wiadomości, które można uznać za trolling. Zazwyczaj konsekwentne ignorowanie trolla skutkuje jego zniechęceniem i przeniesieniem się w inne miejsce, lub całkowitym zaprzestaniem działalności.

HAHAHAH nie jest ze mna tak zle o ile widze mam jakies 500 postow a juz sie zaczynalem bac :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

HAHAHA mam nowy podpis !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Celem akcji jest zwiększenie uwagi na beztroskie dzieci neostrady, nie zwracające uwagi na panujące zasady, brak kultury, często rażące błędy ortograficzne. Osoby takie należy zgłaszać do administratorów i moderatorów forów, grup dyskusyjnych i innych społeczności internetowych."

to ja juz wiem,ze ecik wylatuje za tysiac tematow o jego polerowanych kolkach i buendy ortograwiczne :D

a i zapomnieli dodac,ze tez nie mozna reklamowac nic :) heheeheeheheehheh (niektorzy wiedza,o co chodzi) <zarcik>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...