Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


nie odpala bmw e38


lysytaxi

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem podczas jazdy w pewnym momencie zgasł silnik i nie mogłem go odpalić kręcę kręcę i nic.podjechałem do warsztatu i okazało się że paliwo nie idzie.diagnoza brak paliwa,ale kontrolka wskazuje że jest.po tym wszystkim okazało się że pompka paliwa w baku nie działa,wymienili i wszystko ok.a do płatności 1200zł skandal kazałem wyciągnąć i ją sobie zabrać wsadzili z powrotem starą i odpala dolałem paliwa do baku i pali za każdym razem.słychać jak pracuje co jest grane?PYTANIE;czy była zabrudzona,czy może zaśniedziały styki a może chcieli mnie naciągnąć a może rzeczywiście nie działa a mimo wszystko ją słychać.słyszałem też że są dwie komory i jedna z drugiej za pomocą pompki ciągnie paliwo dlatego paliwo było w drugiej części a pompka nie przepompowywała.ale wydaje mi się że w tedy było by jej nie słychać,a słychać jak tam buzuje.natomiast mechanik w ten właśnie sposób stwierdził że nie działa bo jej nie słychać.mój błąd bo mogłem sam sprawdzić czy ją słychać czy nie.mimo to wyciągnęli moją wsadzili swoją wyciągnęli swoją wsadzili moją i teraz działa nie wiem co robić bo wyjadę i stanę na środku skrzyżowania.kupić nową pompkę czy nie.proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powim CI ze podobna sytuacje miałej w swojej e30:) w baku pomka przepompowywała paliwo z jednej komory do drugiej a własciwa pompka była pod progiem od strony pasażera i włąsnie ta pompka padłą...ale w 7 tak chyba nie ma wiec moja rada,sprawdz z jakim cisnieniem pompka podaje paliwo tzn.czy paliwo sie leje jak by nie mogło czy daje odpowiedni strumień wiem ze trudno to sensownie opisac ale mam nadzieje ze zrozumiesz.po drugie sprawdz przekaźnik od pompy no i same styki,bo moze tak jak zauwazyłeś którys był zaśniedziały i poprostu pompa przerywała no i napewno zainwestuj w nowy filtr paliwa:) jak uporasz sie z problemem napisz co i jak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj odpalała bez problemu,zobaczymy jak bedzie ubywać paliwa w baku czy powtórzy się ta sytuacja.a tą pompke drugą to mam od strony kierowcy w progu mniej więcej się znajduje

[ Dodano: 24 Wrzesień 09, 23:13 ]

tak zgadliście w auto chip cenią się niczym jak w aso.a może i lepiej.jedno im trzeba przyznać znają sie na robocie.ale z cenami przeginają.za wymianę dwóch wahaczy krzyknęli 450zł robocizna,a ja wymieniłem za 80zł.podpowiedzcie gdzie we wrocku robią dobrze i w miarę tanio bmki.wiem że mówi się albo tanio albo dobrze.pozdrawiam i dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...