Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Ramki rejestracyjne z roleta, interesujace


domin_e36

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem o tym program w TVN Turbo.

Wypowiedz policjanta była taka:

Posiadać można tylko uzywać nie- za posiadanie nic nie zrobią.

I zdanie obracze było:

Ze nigdy nie wiadomo czy za radarem nie będą stać policjanci z radarem którzy zobaczą że mieliśmy tablice zakryte i dostaniemy kare tzw. mandat. :D

[ Dodano: 1 Październik 09, 20:37 ]

[ Dodano: 1 Październik 09, 20:37 ]

A działa to tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze tak zapytam , Ty to sprzedajesz ? czy to tylko jakas przypadkowa zbieżność

sprzedacjacy podobnie jak Ty jestes z czestochowy ? :wink:

Na 100% to sprzedawca.Tylko jeden post na który się wysilił i reklamuje swój produkt.Pewnie myślał,że dresom w Beemkach się przyda podczas ucieczek z miejsca przestępstwa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% to sprzedawca.Tylko jeden post na który się wysilił i reklamuje swój produkt.Pewnie myślał,że dresom w Beemkach się przyda podczas ucieczek z miejsca przestępstwa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

tutaj mnie rozwaliles Forest ,ale ale podzielam Twoje zdanie :mrgreen: hehehe co do produktu to hm... pomysl ciekawy jak zlapia to mandat ,lecz tak jak pisal"mat" dobra mapa fotoradarow w gps-ie + CB w zupelnosci wystarcza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też bardziej pasuje mapa z fotoradarami i ewentualnymi kontrolami w gpsie.Ułatwiało mi to trase ostatnio jak leciałem z campingiem do Łeby.Odrazu było widać kto ma taka mapę.Niektórzy zwalniali jak tylko zobaczyli tabliczkę a ja i wielu innych dopiero tuż przed fotoradarem:)

CB nie mam więc kontrola mnie zachaczyła (110km/h z przyczepą kampingową)na szczęście obyło się bez kary)

Takie ramki jak w temacie to wg mnie troche lipa gadżet-cóś się zatnie i nie do konca zasunie i dostaniesz mandat adekwatny do wykroczenia plus mandat za używanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dobry gadzet na miasto, CB i GPS- młodzi gniewni przypilnują by konkurencja nie walneła, a kto nie wieze masz taka ramke przechodzi obok.

A nawet gdyby Ciebie złapali (fotka) to tez nie udowodnią że ja używałeś właśnie, zawsze mógł ktos coś nakleić, sprayem pomalowac kreske...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...