Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Kozak z Wrocławia w E46 330xd


Forest

Rekomendowane odpowiedzi

Wyprzedzanie w mieście z lewej strony i na pasach.Mógł chociaż zakryc tablice...

[ Dodano: 2 Październik 09, 19:54 ]

OK,zwracam honor...tablice kombinowane.Co nie zmienia faktu,że takiemu pajacowi należy współczuc głupoty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym filmiku to sory ale nie widze zadnych cudów , ot sobie gosciu nakrecił filmik

ze jedzie w kierunku leśnicy i wymija samochody , raz udaje mu sie rozpedzic auto

do 130kmh ( teraz powinno byc uuu brawo brawo :lol: ) a pozniej i tak wisi na

zderzaku i jedzie w korku tak jak pozwalają mu na to kierowcy przed nim :lol:

A z tymi pasami to mi sie wydaje ze zaczął wyprzedac jak juz je praktycznie minął :wink:

Ogólnie nie ma co sie spuszczać nad tym filmikiem bo nuda nudę nudą pogania :lol:

A i tak mi sie wydaje ze jak gosc sie porwał na taką holyłódzką produkcje to mógł chociaz

furaka zatankować a nie na palącym się żydku chce oskara zdobyć :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo mi sie zdaje albo na koniec tajniacy go zatrzymuja paskiem- dziwnie tak jakoś mu kierunki świecą. Ogólni głupek leci ok 140 na Lotniczej i co - nic nadzwyczajnego nie pokazał.Lepiej by pokazał bączki/ polenie gumy. :(

A może oglądał filmi

Ten sam model (toring) - 260km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nadzwyczajnego w tym filmie, mógł sobie koleś chociaz dla potrzeb filmu zatankować a nie na rezerwie śmigać, no chyba że dla lepszego przyspieszenia zbijał wage auta happy_bmw happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nadzwyczajnego w tym filmie, mógł sobie koleś chociaz dla potrzeb filmu zatankować a nie na rezerwie śmigać, no chyba że dla lepszego przyspieszenia zbijał wage auta happy_bmw happy_bmw

Plus brak płynu we wtryskiwaczach (zawsze to jakiś ciężar) i niesprawna żarówka (mniejsze obciążenie akumulatora).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chiccoo to wlasnie tacy ludzie jak ty tworza te stereotypy a wiadomo nie od dzis ze sa to ludzie ograniczeni jezeli komus sprwia przyjemnosc szybka jazda to jest w tym cos zlego?chyba nie po to ludzie kupuja auta z duzymi silnikami zeby sie dusic w korkach moze ty jestes z tych co lubia sie powozic po miescie z zimnym lokciem i z muza w tle bo ja nie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś taki "lubiący szybką jazdę i mający duży silnik żeby się nie dusić w korkach" yebnie na pasach kogoś z twojej rodziny to zrozumiesz o czym mowa , a na razie zrób prawo jazdy bo nie wieżę że je masz rozsiewając takie poglądy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to mam jedna recepte jak kogos kusi, zeby szybko pojezdzic i nie wariowac w miescie (sam tak robie)...jade do Niemiec na autostrade i po 20 minutach jazdy 200km/h oraz po duzym ubytku paliwa juz mi sie nudzi i czlowiek wraca do normalnosci...

P.S. dalej nie rozumiem idei tego filmiku..poprostu sobie jechal...ja te trase pokonywalem przez ponad rok 2 razy dziennie wiec normalka, pelno takich widzialem co na pasach wyprzedzali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lucius widze ze nastepny krytyk sie znalazl nie lubisz polatac twoja sprawa moze masz jakies kompleksy ze tak wypisujesz a moze jestes kierownikiem passata jakiegos albo innego vv bo z takim czlowiekiem mi sie kojarzysz co wiecznie tylko kreci glowa a sam jezdzi jak pipa zobacz sobie dzial killie w bmw sport jest to cos normalnego i ja jak najbardziej popieram zobacz ilu urzytkownikow wedlug ciebie to oni tez pewnie nie maja prawka jest ich kolo 100 moze lepiej nie liczylem wedlug mnie bmw idealnie sie nadaje do takiej jazdy jak i do normalnej wiec w czym masz problem chyba nigdy nie doswiadczysz uczucia adrenaliny wiec zyj w niewiedzy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawodowo latam ciężarówką od dwunastu lat i nie jednego kozaka widziałem posiekanego na kawałki bo mu się adrenaliny zachciało , nawet musiałem kiedyś zdrapywać tkankę miękką z szyby przedniej bo dwa auta z przodu się zderzyły i miłośnik adrenaliny stracił głowę w dosłownym znaczeniu , co do Passata lub innego VW z którym Ci się kojarzę to wiedz że nigdy nie miałem żadnego auta poza BMW na tą chwilę mam trzy Bejki w tym trójeczka 200KM , do takich wieśniackich popisów jak ten z filmu mam jeden komentarz "Gość powinien dostać z liścia"

Jeszcze Cię życie nauczy pokory aż adrenalina popłynie nosem i uszami :mrgreen:

A gdzie ty tam na filmie jakiegoś "killa" widziałeś bo ja nie mogę wypatrzeć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antonio_Montana,

Nie popieram wzbudzania adrenaliny u siebie i pewnie innych na drogach publicznych.

I nie próbuj stawiać tezy ,że ludzie kupujący samochody z dużą pojemnością mają do tego niepodważalne prawo bo to raczej idiotyczne podstawy a formuowanie jej daje do zastanowienia nad psychiką stawiającego.Są specjalne miejsca i tory(nawet w rejonie)przygotowane do mało kontrolowanych akcji i tam można sobie pofisiować dawkując adrenaline az do końca Twoich możliwości.Ale jeśli killerską jazdę i adrenalinkę specjalnie uskuteczniasz na drodze w ruchu to sory ale jestes niebezpiecznym kierownikiem a jeśli do tego posiłkujesz się tym ze duży silnik Cie do tego upoważnia to wydaje mi się że nie masź kontroli nad swoimi umiejętnościami a być może tylko ich przerost.Żaden świadomy kierowca,lubiący adrenalinę,i posiadający duży silnik nie uwidacznia tego w ruchu publicznym(kilerską jazdą) i nie argumentuje tego w taki sposób jak Ty.

Myśle,że skok na linie z mostu/skoki z samolotu i inny tego typu ixtrim to wystarczająca dawka adrenaliny przyczym zaszkodzic możesz tylko sobie.

Zmyją plame i nikt nie bedzie tu nikogo umoralniał.

Co do filmiku w temacie to gościu sobie pojechał(kilerskiej jazdy za specjalnie nie było)Dobrze że sie zakorkował w miescie to nie było szkód.Na torze/lotnisku rozbujał by sie do 200 a może i więcej a tak tylko do 130:) Jeśli po takiej jeździe bedzie dzwon z słupem to git,jeśli dzwon z innym autem i kalectwo innych użytkownikow drogi to sory ale powinno sie takich adrelinowców dobijać gdyby czasem udalo sie im przeżyć.

[ Dodano: 9 Październik 09, 19:58 ]

Nikt tu też nie pisze że mamy jeździc 50km/h choć powinniśmy się do tego stosować i pewnie nie o prędkościach rzędu 70:90km/h myślisz szukająć adrenalinki we Wrocku:))

BTW Nawet największy silnik w korkach np.na wojnowie rano::)dusi jak kazdy inny:)tego nie przeskoczysz:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...