Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Bmki z Wrocka


kaspri84

Rekomendowane odpowiedzi

Sam niewiem,piszcie co chcecie o tym co widzicie :wink:

Wczoraj jade sobie pulaskiego,z zamierzeniem skretu w lewo za wiaduktem kolejowym,a tu mi wyskakuje czerwona E36 compakt i musiala mnie lyknac mimo ze nie bylo gdzie(bo jeszcze by grzecznie przez swiatla mosiala za mna przejechac

Moim oczom ukazal sie wielce wyeksponowany znaczek 316 i komin wiekszy nawet od tego co ja mam w aucie. Chodzila jak calibra ale to niewazne-jaki tlumik taki dzwiek

Niedalem sie podpuscic do momentu kiedy obaj skrecalismy w tym samym kierunku.

Gosc w pendzel ,a przed moja maska ukazala sie wielka niebieska chmura i ten wspanialy odur palonego oleju.

Wiele nie namyslajac sie pokazalem mu gdzie jego miejsce.

Bylo mi najzwyklej w swiecie wstyd za niego-nie dosc ze wariat i rzeźbiesz na drodze to jeszcze autko tak zaniedbane i zajechane ze az wstyd.

Co innego jakby jechal normalnie to spoko ale jak zaczal swirowac to wymieklem

Potem przez takich podtrzymywany jest stereotyp kim sa kierowcy bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek na wiejskich jak na wiejskich ,ale on jechal w miescie :P Ale zgadzam sie z Toba Kaspri rowniez wiocha nie zna granic. A ludzie szybko stereotypu na temat dresu ,mafii i posiadaczy Bmw nie zmienią :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis tez miałem taka sytuacje (tylko że za mną) śpieszyła sie młodzież BMW E36 że zaparkowała na mnie na światłach. :twisted: :twisted: :twisted:

Moje uszkodzenia:

- zderzak

- jeszcze nie wiem co, ale klapa bagażnika uciekła na prawo lekko.

Sprawca: to foty

Rozmowa i stwierdzenie kierowcy (czyt. sprawcy) że 300zł załatwi sprawe, a ja na to :mrgreen: :mrgreen:

Najdziwniejsze jest to że sprawca nie miał waznego badania technicznego (do 29,09,09), OC było nie czytelne (widziałem je)- cos tam było ale co to niewiadomo co.

Pan policjant powiedział żeby DOSTARCZYŁ dokument stwierdzający opłacone OC na ten pojazd i pojechał sobie bez przeglądu dalej!!!!!!!!!!!!!!!!!!

400zł i 6pktna koncie kolesia.

Powinno byc tak (gośno mysle):

Przyjeźdzają policjanci, spisują, notatka, samochód sprawcy na lawete (brak przeglądu, lampy swieca w kosmos) i zabierają na parking, mandat za wypadek+ mandat za brak przeglądu + mandat za brak czytelnego OC.

A najlepsze że pan policjant, czemu sie nie dogadaliśmy sami :?: :?: :?:

Ale u nas tak dziwnie w Polsce jest.

Więc brak przeglądu technicznego pozwala jeździć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za brak przeglądu powinni zabrac mu dowód , mandatu nie powinien dostac za brak

przeglądu , jedynie za kolizje w ruchu czyli od 300-500zł punktów 4 albo 6 nie

pamietam teraz dokładnie.

Za samą stłuczke nie powinnien zabierac dowodu bo lampy nie pękły wiec luz :wink:

A z tym 300zł załatwi sprawe to niezły dowcip :lol: :lol: :lol:

Z OC dostaniesz przynajmniej 1500zł za tą stłuczke :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za brak przeglądu powinni zabrac mu

samochów lawetą

Za samą stłuczke nie powinnien zabierac dowodu bo lampy nie pękły wiec luz

obojętnie gdzie ważne że świećą- popie****** to jest strasznie.

A z tym 300zł załatwi sprawe to niezły dowcip

To był tekst deszczowego dnia

Z OC dostaniesz przynajmniej 1500zł za tą stłuczke

Zobaczymy jak ubezpieczalnia wyliczy- będziecie na bieząco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nie ciekawie, ale tekst policjanta, czemu się nie dogadaliście sami to już szczyt ignorancji.. i ciekawe co teraz z tym oc, bo nie wypłacą bo nie miał ważnego przeglądu. Takie info zasłyszałem, ubezpieczyciel uchyla się od wypłacenia odszkodowania jeżeli nie ma ważnego badania technicznego pojazdu w chwili kolizji i rachunek idzie do gościa teraz kwestia czy jest wypłacalny.. Sprawdź tą informację, bo to tak jak mówię tylko zasłyszane informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo halo,koledzy bierzcie poprawke rowniez na to ze w momencie gdy auto nie ma waznego przegladu ,rowniez OC nie opiewa,znaczy jest zawieszone

Zeby jaj z ubezpieczalnia nie bylo i problemow z oddaniem kasiory z odszkodowania.

Wiecie,ubezpieczalnia sie wypnie mowiac ze nie odda kasy za goscia bo nie mial badan i sądz sie teraz z nim.

Nie wiem jak jest w takim wypadku z funduszem gwarancyjnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje uszkodzenia:

- zderzak

- jeszcze nie wiem co, ale klapa bagażnika uciekła na prawo lekko.

Za takie coś orzekli mi kiedyś w e34 szkodę całkowitą , nie była to zdrowa fura to nawet dobrze na tym wyszedłem , co do wypłaty odszkodowania to ostatnio było coś w mediach że brak przeglądu nie może być powodem niewypłacenia odszkodowania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...