Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Międzyklubowy Zlot Gostyń - 7-8 listopada 2009


Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak juz wczesniej napisałem w temacie z urodzinami , bedzie kolejny wyjazd tym

razem na tor do Gostynia 7-8 listopada , mysle ze teraz bedzie na tyle duzo czasu

ze każdy komu nie pasuje łikend urodzinowy spokojnie sobie poukłada kalendarz zeby

sie tam z nami wybrac bmw_beer

Podczas spotu w Skarbimierzu, padła propozycja ze strony Klubu Maxbimmer odnośnie zorganizowania wspólnego Zlotu, na którą przystaliśmy, na dzień dzisiejszy mam jeszcze potwierdzenie od GZ, że również przyłączą się do tej inicjatywy ... jak wiadomo im więcej uczestników tym niższe koszty .... tak to wyglądało w CZERWCU .... przy uczestnictwie każdego Klubu, z przedstawionych kosztów bez problemu można jeszcze zejść ... choć uważam, że jak za dwudniowy Zlot i tak nie były wysokie.

Wstępny termin to 7/8.11.2009r. czasu niewiele, więc proszę o szybką decyzję

Na forum Klubowym temat został już wstępnie ustalony, w związku z tym proszę o wpis osoby, które zadeklarowały się na wewnętrznym, oraz wszystkich chętnych forumowiczów.

Kto miał już okazje być na dwudniowych Zlotach wie, że udział w takiej imprezie wart jest kilku wyrzeczeń.

Wszystkie ustalenia (również te między Klubami) będą na bieżąco przekazywane w tym temacie.

Zapraszamy

LINK do tematu na forum BKP : http://bmwklubpoludnie.pl/viewtopic.php?p=7915#7915

Lista :

1.Mordulec

2.Kosa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

na tor to chętnie mógłbym się wybrać i możliwe, że jeszcze kogoś bym ze sobą zabrał (ale to jeszcze nie jest pewne), tylko gdyby ktoś mógł mi napisać jak to wszystko mniej więcej wygląda i jakie są koszta bo ja tutaj jestem nowy i chwilowo jeszcze nie za bardzo orientuję się w tych tematach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...