Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


minimalnie skaczące obroty E46 320d


kazas4

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym sie tym nie przejmowal jesli to jest minimalny ruch.... no chyba ze wacha sie z 200obrotow..... Jesli te nowsze diesele maja silniczki krokowe od biegu jalowego to wyczysc.... ale nie znam sie na silnikach diesel wiec nie wiem czy posiadaja cos takiego jak silnik krokowy od biegu jalowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy juz teraz zaczeły mi skakać na ciepłym silniku,co to może być???

dodam jeszcze że jak wyłącze nawiew to wszystko jest ok,obroty już nie skacza!!!

[ Dodano: 19 Październik 09, 09:34 ]

nikt więcej nie wie co to może być?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
koledzy juz teraz zaczeły mi skakać na ciepłym silniku,co to może być???

dodam jeszcze że jak wyłącze nawiew to wszystko jest ok,obroty już nie skacza!!!

[ Dodano: 19 Październik 09, 09:34 ]

nikt więcej nie wie co to może być?????

zapewne podgrzewacz elektryczny padniety o ile taki masz ( mozesz tez miec webasto bo bylo tez w tym modelu ;P ) , pewnie przepalone jakies tranzystory i dziala nieprawidlowo zwiekszajac i zmniejszajac obroty na jalowym cieplym silniku. podjedz tez na kompa powinien wywalic ci blad Coolant temperature heather .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne podgrzewacz elektryczny padniety o ile taki masz ( mozesz tez miec webasto bo bylo tez w tym modelu ;P ) , pewnie przepalone jakies tranzystory i dziala nieprawidlowo zwiekszajac i zmniejszajac obroty na jalowym cieplym silniku. podjedz tez na kompa powinien wywalic ci blad Coolant temperature heather .

Zgadzam sie po objawach że to morze byc podgrzewacz elektryczny wody, on znajduje sie za lewym kielichem amora takie małe prostokątne pudełko z podłączonymi wężami , jak na kompie Ci nic nie wyjdzie to weż przewód masowy odłącz od tego podgrzewacza i wtedy odpal auto i obserwuj .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...