Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Wachania obrotow/ slabo pali na zimno


KyniX83

Rekomendowane odpowiedzi

dzialo sie tak wczesniej ale ajk teraz temperatury spadly kolo zera to jak odpali po chleptaniu kilkusekundowym to obroty skacza cos pomiedzy 1100- 500 . Prosze powiedzcie od czego zaczac to ze chlepcze zanim odpali to moze jakis zawor bezzwrotny czy cos a obroty moze swiece kabli nie ma oprocz tych po pokrywami >>?? napiszczie co zrobic bo mi wstyd jak moja bunia tak odpala na parkingu przy ludziach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o falowanie obrotow to w pierwszej kolejnosci sprawdz silniczek krokowy gdyz pewnie on padake zaliczyl. Natomiast w sprawie dlugiego rozruchu sproboj najprosciej w swiecie naladowac akumulator na max. Jesli to nic nie da to niewiem,ale napewno dostaniesz na forum odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy uszkodzonej odmnie palila by olej ktory dostaje sie na 7-8 gar i to odrazu bylo by widac , falujace obroty krokowowy lub nieszczelnosci w dolocie( lewe powietrze) dopiero mj kolezka sie uporal z kolysaniem - padly dwie cewki i to tez moze byc przyczyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak zakupilem swoj aparacik to strasznie nim trzepalo tez myslalem ze to odma , lecz ogledziny wykazaly cos innego, uszczelki pod deklami byly na wykonczeniu, Na 8 garkow wkazdej komorze swiec po 3 centymetry oleju wymiana uszczelek zalatwila temat, teraz tez mialem odczucie ze na wolnychmi zarzuca buda , kolektor dolotowy dokrecalem iniezauwazylem ze lekko sie zsunol dolem i ssal leizne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zorbilem wymiane oleju i uszczelek pod deklami bo tez troche oleju sie zbieralo wokolo swiec a na odme zalozylem cos takiego. I teraz niewiem bo swiece sa nowe a sam mechanikiem nei jestem (tyle ze piksele sam naprawilem i fuksem nic nei z..e..a..em) i niemam pojecia gdzie jest krokowiec u mnie choc artykol o czyszczeniu go juz znalazlem. To co mam robic pomotac przy dolocie czy krokowca odnalezc ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Odgrzebujac temat. Krokowca wyczyscilem i jest delikatna poprawa. Podjechalem do mechaniora na kompa i sonda lambda okazala sie do wymiany a ze niemialem czasu to jezdze z nia do dzis niestaty, takze lambdy. Odme tez zmienie bo zasysa palucha na bagnecie. Jak sie z tym uporam to tu wpadne .

Pozdros

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...