Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Pompka spryskiwaczy


pawelorzechowski

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka:) Mam pewien dziwny problem z pompka do spryskiwaczy w moim e36. Otóż pewnego dnia gdy chcialem spryskac szyby pompka pompowala a wycieraczki sie nie wlaczaly. Teraz juz ani jedno ani drugie nie chodzi jak sie probuje spryskac szyby jest cisza. odlaczylem pompke i wtedy wycieraczki zaczely dzialac. Dodam ze pozniej podlaczylem pompke pod zasilacz w domku i pompka dziala. Napiecie na przewodach od pompki tez jest wiec nie bardzo wiem o co tutaj chodzi:/ Moze macie jakies pomysly? Podlaczalem jeszcze pod przewody od pompki wiatraczek komputerowy i smiga jak zalaczam spryskiwanie. Tylko nie bardzo wiem dlaczego pompka w aucie nie dziala a na zasilaczu smiga ok. Z gory dzieki za jakies pomysly:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobne objawy jak padała manetka(styki w jej kości).

Przy standartowym podciagnięciu ruszały tylko wycieraczki a pompka milczala.Jak podciagnąłem ja bardziej to dopiero pryskała na szyby.Skończyło sie na złamaniu dzwigni i wymianie na sprawną manetkę.

Nowa niestety była z innego modelu 5er i inczej miała wyprowadzone piny(poprzekładałem je,zmostkowałem dwa piny tak by było jak w swojej starej i smiga)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko dziwne jest to ze jak podlacze w miejsce pompki cokolwiek innego co pobiera prad to wycieraczki dzialaja i np. voltomierz wtedy wskazuje napiecie a pompka podlaczona pod zasilacz smiga.

[ Dodano: 22 Październik 09, 12:31 ]

Dziki masz u mnie browara przy najblizszej okazji:) Mój problem zakonczyl sie podobnie tylko nie ulamalem manetki:P Wyciagnalem ja i podgialem jeden styk i wszystko wrocilo do normy. Dzięki wielkie za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...