Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E30 328i M30 - Wrocław


Kosa

Rekomendowane odpowiedzi

Znam furkę - mojego kolesia ona stoi na Sępolnie ma ją od kilku lat jest w dobrym stanie a gość zna sie na rzeczy bo już nie jedno bmw przeszło przez jego ręce ,a te robił dla siebie. Jak na moje trzeba ją dopieścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ogladalem furke. Ogolnie stan techniczny dosc dobry. Silnik chodzi rowno (ale glosno - brak kata, pelna przelotowka ze sportowym z tylu). Koles faktycznie w porzadku, konkretny i do rzeczy, zadnych bajek nie wciskal. Zreszta tak jak zielak napisal, zna sie na rzeczach bo to juz nie jego pierwsza beemka. Bedzie jednak troche roboty kosmetycznej przy niej. Jest tam troche dupereli ktorymi trzeba byloby sie zajac. Np wiatrak jest bez czujnika (sa 2 przyciski w kabinie na dwie rozne predkosci..), przeplywomierz i obudowa filtra powietrza nie jest przymocowana, po prostu lezy w komorze. W srodku troche brudno, dziury na glosniki w tylnej polce, szyberdach nie otwiera rowno (trzymasz przycisk na otwieranie i nagle zatrzymuje sie. Musisz znowu puscic i przycisnac i ponownie sie przesuwa. Moze to jakis styk?) ale to juz sa w miare pierdoly. Moim zdaniem warto zainrteresowac sie fura. Chociazby fakt, ze silnik dobrze chodzi, jest gwintowane zawieszenie, a chce puscic za 6500zl. Pytalem sie czy cena jest do negocjacji - nie bardzo. I tak sporo spuscil. Pare fotek.

DSCN6727.jpg

DSCN6728.jpg

DSCN6729.jpg

DSCN6730.jpg

DSCN6731.jpg

DSCN6732.jpg

p.s. Nie przejmowac sie butla w bagazniku. Ten silnik nie widzial gazu. To od czasow kiedy w niej byl zagazowany silnik 2.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zniszczalne nie jest, da się zepsuć ale jest trudno

jedno znam m30 co się sypneło to Dreda. Niestety.

[ Dodano: 23 Październik 09, 17:34 ]

myślę ,że cena za duża.. fajne ma gość kołeczka do sprzedania. http://allegro.pl/item765127979_rial_imola_skrecane_bmw_e39_e46_e36_e38_5x120.html#gallery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dread dbał o silnik tylko (jak mechanik powiedział) jakaś c..a dała d..y i przy wymianie uszczelki pod głowicą u poprzedniego właściciela, nie wyczyściła dziur na śruby do przykręcenia głowicy i blok pękł... :(

ps Ale głowice mam starą sprawna i jest git:) tzn obym nie musiał jej podmieniać bo już bym się hmm wkurzył.. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytajac opinie woz`a stwierdzam ze auto warte swojej ceny, tym bardziej ze ma gwint, zawias na 5 srub i M30 pod maską, ale jaki jest sens montowania takiego silnika skoro jedzie podobnie jak M20B25 a pali duzo wiecej? dla mnie jedynym slusznym silnikiem z serii M30 jest B35, ale czasem moze sie zdarzyc ze ktos dostanie za grosze taki silnik, wiec niby czemu mialby go nie wrzucic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...