Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


mam dylemat chce kupic e46 coupe jaki silnik i rok polecacie


Antonio_Montana

Rekomendowane odpowiedzi

ogladalem juz pare sztuk i powiem ze moj apetyt rosnie jezeli chodzi o silnik zaczelem od 2.0 na podwojnym vanosie autko bylo spoko pare zadrapan niestety srodek zajechany koles mowil ze kupil od ksiedza w niemczech a auto bylo z wloch he po przejechaniu zdziwilem sie na minus ze jakos nie chialo za bardzo jechac miej wiecej porownywalnie z mojim e 36 moze dlatego ze biala szerokie kapcie hmm wiec postanowilem ogladnac cos z wiekszym i bylo to 323 no to juz lepiej jechalo ale wciaz bylo malo wiec zastanawiam sie nad 330 w benzynie czy to dobry silnik nie posiada jakis wad mam dylemat co kopic myslalem rowniez o m3 z tym ze boje sie ze moj budzet okolo 45000zl bedzie za maly czy warto dozbierac chodzi mi o to ze ciezko znalezc zadbane nie katowane m3 w kwocie 60000tys.wiec mam prosbe jezeli ktos ma 330 lub ma jakos porade jaki najlepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diesel jakos nie moge sie przekonac choc nigdy niejezdzilem bmw w dieslu w sumie wolal bym benzinke zastanawiam sie wlasnie nad tym 330 chyba najlepszy wybor z tym ze to nie musi byc auto na codzien bo mam coupe e36 ktore zostaje wiec mka tez by sie zalapala tylko szczerze nie wiem jak tam z czesciami tak naprawde duzo drozsze od seri?nawet jak bym nazbieral na ta mke to boje sie zakupu ze cos mi wyskoczy w niej albo bedzie jakas wada ukryta za ktora przyjdzie mi doplacic jescze z 5000zljak widze na dodatek rozbieznosc cenowa mpower to ciezko od 55000 do 90000 wiec prosilbym osoby ktore posiadaja 330 albo jakas wiedze na temat eksploatacji m3 o jakies porady bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...