Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Moja juz bez kolpakow renault :)


czerwienny

Rekomendowane odpowiedzi

No w koncu postawilem swoja kochanke na szesnastki borbet happy_bmw

przod 215/55/16

tyl 225/55/16

na spocie dojechalem do zera zimowki i musialem sie sprezyc z montazem alu na letnich

czekalem na przyplyw gotowki i tu nagle nasz kolega z forum - szmigiel ,ktory w tej chwili jest w Oslo- nadal temat z oponami po 40zl

pojechalem i przy okazji pomoglem mu z problemem z chlodzeniem w jego 740 E34

zaproponowal mi,ze za 120zl odda mi:

2sztuki 225/55/16

2sztuki 215/55/16

2sztuki 205/60/16

jedna jakas tam tez szesnastke

no maja po 4mm bieznika,ale to jeswzcze kupa jezdzenia jest happy_bmw

potem w pomoc koledze wlaczyl sie tez beju78 i luki730 (bo akurat pili u beja i byli blisko) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4mm to już zajechane gumy :wink:

Jedź do Kotowic na Oborniki ślaśkie, ja tam ostatnio kupowałem do siebie 16" ma gośc dobre ceny 8)

Ładnei teraz to E34 wyglada

da sie jezdic,jak nie bede krecdil kolkami na miescie,a wyobraz sobie,ze musze kupic nowy koncowy tlumik,pompe paliwa,przplywomierz,poduszke przedniego lewego amorka...

to wole teraz zrobic tamte powoli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwienny taki mechanior i fachman to chyba 10 letnich opon by nie kupil ;)

dokladnie :)

przede wszystkim,to opony nie sa ani troche sparciale i byly przechowywane w pozycji pionowej,takze to juz swiadczy,ze sa ok

a wiec na przod zarzucilem DUNLOP SP SPORT 9000 215/55 ZR16 o profilu predkosci Y (300km/h)

nie moge rozgrysc daty produkcji,bo znalazlem tylko takie dane,ktore przypominaly by date"025462"

a na tyle mam CONTINENTAL PREMIUMCONTACT 225/55 R16 o profilu predkosci H (210km/h) (troche mi tu taki index nie pasuje,jak na typ opony) ..nie sa stare,bo zostaly wyprodukowane w 43 tygodniu 2004 roku

oponki nie byly nigdy kolkowane,czy latane

nie byly potrzebne komus,kogo stac na np nowki i dlatego moglem je kupic za takie pieniadze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to zagiales mnie z tymi dunlopami , jak dales za nie taka smieszna sume to szok :roll:

Przeciez te oponki normalnie kosztuja grubo ponad 200zl szt

mialem dac po 40zl za sztuje (ogolem 7 opon),ale chyba dlatego,ze pomoglem koledze forumowiczowi rozwiazac problem z chlodzeniem w jego 740,to mi taka cene zaproponowal :)

a druga sprawa,ze w zyciu objezdzilem rozne opony i wole takie uzywki,niz nowe uniroyale,czy inne badziewia (polskie,czeskie itp )

kupilem je w sobote wieczorem i nie zdazylem zamontowac na spot ( wstalem o 4 rano i do 14 na gieldzie eklektronicznej)

taki bylem happy,ze musialem sie napic i powariowac na spocie ze szczescia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no MATADORy mi sie nie spodobaly jakos na mokrej nawierzchni (nie pamietam modelu,ale rozmiar,to 205/60/15 i niby wyzszej klasy,to samo z jodelkami uniroyal-masakra na dzeszczu)

ale to tylko moje zdanie i nie swiadczy o oponach,bo ja to ja ,a inni,to inni..kazdy ma swoja technike jazdy i preferuje co innego <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...