Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Odtwarzacz MP3


elizabeth_ak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam u siebie (E46 320d rok 2002) fabryczne radio na CD, ale w poprzednim samochodzie miałam radio Alpine, do którego podłączałam pendriva z mp3. Było to bardzo wygodne rozwiązanie i chciała bym znów z niego korzystać. I tak sobie wymyśliłam, że w bagażniku mam takie miejsce na zmieniarkę płyt, czy mogę tam podłączyć jakieś urządzenie, które pozwoli mi odtwarzać MP3. Nie chcę zmieniać nic we wnętrzu auta bo podoba mi się tak jak jest.

Poradźcie proszę, tylko bez fachowego słownictwa bo jak kompletnie się na tym nie znam :)

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj kolegi 5oul.To geniusz

hehehe mocna zawyżona ocena, ale dzięki bmw_beer

Nie chcę zmieniać nic we wnętrzu auta bo podoba mi się tak jak jest.

Podoba mi się takie podejście <bmw_1>

czy mogę tam podłączyć jakieś urządzenie, które pozwoli mi odtwarzać MP3.

Wszystko można. Jeśli możesz sprawdź w instrukcji jakie masz radio (chodzi o model) i napisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak... najtaniej i w sumie najmniej inwazyjnie będzie zastosować transmiter FM.

Znajdziesz takie rzeczy pod poniższym linkiem: http://allegro.pl/14172_sprzet_car_audio_transmitery.html

Można też podłączyć w inny sposób, ale to jest na tyle skomplikowane, że bez "technicznego bełkotu" nie wytłumacze tego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transmiter mi nie podchodzi, ale ten emulator to i owszem.

Właściwie nie chodzi mi o szczegóły techniczne typu "jak podłączyć, co do jakiego gniazdka", tylko jakie urządzenie wybrać. O techniczne kwestie czyli podłączenie mąż się będzie martwił :).

Jeszcze jedno pytanko, czy te urządzenia powodują "spadek jakości dźwięku"?, czy tez jakoś inaczej negatywnie wpływają na słuchanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Transmiter to najmniej skomplikowane rozwiązanie i dodatkowo po podłączeniu telefonu mamy zestaw głośno mówiący a po podłączeniu nawi słyszymy w głośnikach komendy , blokuje tylko gniazdo zapalniczki a można do niego podłączyć każdą pamięć , karta osiem giga do środka i muzyki tyle że do końca życia nie przesłuchasz a dodatkowo wsadzasz go w kieszeń i zabierasz do jakiego auta chcesz . Nie ma kombinowania z kablami , ja mam kilka aut a dodatkowo w pracy śmigam ciężarówką i nie wyobrażam sobie jazdy bez transmitera , w ciężarówce podłączam jeszcze dźwięk z telewizora pod niego jak gdzieś dłużej stoję więc można powiedzieć że trochę ciężko tyra :roll:

Zapłaciłem za niego 40pln dwa lata temu i dobrze mi służy :mrgreen:

Przykładowo taki ciekawie wygląda ale lepiej z Bluetooth chyba kupić od razu :

http://www.allegro.pl/item837019325_fm_car_transmiter_usb_2gb_mp3_lcd_pilot.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transmiter to najmniej skomplikowane rozwiązanie

Z tym,ze najmniej skomplikowane rozwiazanie to sie zgodze.

Ja mialem to u siebie i dzieki,wiecej nie chce.

Jakosc byla do bani no i jeszcze caly czas jakies zaklocenia.

Tanie mieso psy jedza.Lepiej wydac wiecej i miec cos konkretnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej wydac wiecej i miec cos konkretnego.

Jak ktoś ma jedno auto to się zgodzę ale ja mam trzy osobówki a w pracy ciężarówkę to robi się problem wszędzie kupować coś porządnego odtwarzającego wszystkie pliki i do każdego zestaw głośnomówiący . Poza tym często zmieniam auta i nie widzę sensu babrać się ze sprzętem w każdym .

I powiem Ci że nie zauważyłem jakoś zakłóceń a jakość nie jest zła , może źle trafiłeś , ja nie narzekam .

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja mam trzy osobówki a w pracy ciężarówkę

W twoim przypadku Lucius to faktycznie najmniej skomplikowane rozwiazanie,ale tu byla mowa o jednym aucie a nie o trzech.

Mnie sie fuksnelo bo w ciezarowce mam oryginalne radio z mp3.

A w osobowce tylko oryginalne radio i wole tego radia sluchac niz transmitera z zakloceniami.Byc moze jest tak jak piszesz,ze zle trafilem.

Ale i tak pozwol,ze w kwestii transmitera zostane przy swoim zdaniu.

Chociaz chyba juz lepszy transmiter niz ta smieszna kaseta+discman(albo inne jakies urzadzenie)+kilometry wystajacych i placzacych sie kabli.

To cacko do ktorego link wrzucil krisu jest calkiem nieglupie.Podoba mi sie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...