Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Wycieraczki E46


elizabeth_ak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ręce mi opadły dziś w sklepie Norauto. Gość w Norauto powiedział, że wycieraczki do E46 są nietypowe i że są tylko na zamówienie i kosztuje to 200 złociszy!

Powiedzcie proszę, że to jakiś mit!!

Znalazłam na Allegro jakies za 35 PLN

http://moto.allegro.pl/item786477114_plaskie_wycieraczki_bmw_3_e46_580_500.html

warto to kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Chiccoo, nie jest tak różowo jakby się chciało. Ja u siebie miałem podobnie. Kombinowałem różne wycieraczki. Kupiłem nawet Valeo o długości 60cm (orginał od kierowcy ma 58cm) za 60zł. Wszystko było do d...y. Odrazam kombinowanie. To bezsensowne wywalanie kasy, a co się nerwów przy tym uszarpałem to moje. Jednak za wycieraczki 200zł to gość pojechał po bandzie. Ja za swoje Bosch'a zapłaciłem niecałe 120zł. Kupiłem je w Kwietniu i do tej pory działają jak nowe (~10tys km). Nie skrzypią, nie piszczą a na szybie nawet kropla nie zostaje. Jeśli chcesz oszczędzić kup te wycieraczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No 120 to nie 200 i mam nadzieje, że nie na zamówienie tylko normalnie od ręki:)

Jeśli pamiętasz może gdzie je kupiłeś to by było git. W mądrej książce dołączonej do auta wyczytałam że mam mieć 575 i 500, a na aukcji wycieraczek do E46 podane są inne wymiary

http://www.moto.allegro.pl/item780240809_wycieraczki_bosch_aero_twin_ford_mazda_fiat_bmw.html

czy to nie będzie problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep Auto-Plus zanjduje się na Ołtaszynie ul Strachowskiego 27 koło salonu VW Wojtanowicz. tel 071 3681920. Powinni mieć te wycieraczki na miejscu, ale lepiej wcześniej zadzwonić do nich.

Pełne dane:

"Auto Plus" S.C.

Wrocław, ul. Strachowskiego 27 a/1, tel. 071 3681920

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym nadal sie upieral nad kupnem samych gumek grafitowych lub zwykłych- reszta zostaje taka sama- bydowa wycieraczki, więc wszystko bedzie ok.

Czas roboty to ok 10min- kilka razy jaz tak robiłem, i znajomi tez do miatków, ameryki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym nadal sie upieral nad kupnem samych gumek grafitowych lub zwykłych- reszta zostaje taka sama- bydowa wycieraczki, więc wszystko bedzie ok.

Czas roboty to ok 10min- kilka razy jaz tak robiłem, i znajomi tez do miatków, ameryki

A ja kupiłem same gumy.. wymieniłem i teraz się wku***am.. :) I kupie sobie normalne wycieraczki ale to dopiero na wiosne.. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...