Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Miejscówka


///M3

Rekomendowane odpowiedzi

Skarbimierz-niejednokrotnie tam bywalismy. Jest gdzie zrobic ognicho i grilla.

A opisywac szerokosci i dlugosci pasa chyba nie musze.Powiedzmy ze jest gdzie sie wyszalec i pod wzgledem popisow jazdy driftem i dlugich wyscigow rownoleglych i prob sprawnosciowych i czego sobie tam jeszcze niewymyslisz.

Mimo ze glowny pas zamkniety to jest prowizoryczny wjazd.

Co do maślic to chodzi Ci o tą prosta zakonczona rondem?? tam gdzie sie scigali??

Tam jest jak na LG,panstwowka i z spota w takim miejscu raczej nic nie wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do maślic to chodzi Ci o tą prosta zakonczona rondem??
chyba myślimy o tej samej prostej, dobra jest do jakiegoś ścigania się (na jakieś 300-400m) ale na coś konkretniejszego np. driftowanie czy nawet grillowanie to niestety odpada. W Skarbimierzu jeszcze nie byłem ale chętnie bym się wybrał bo już wiele o tym miejscu słyszałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po drodze publicznej ?
ta droga powstała po to aby można było dojechać do takiej firmy która znajduję się na jej końcu, jak byłem tam w nocy to nie było tam żadnego ruchu, czasami jak jadą jakieś samochody to dojeżdżają do skrzyżowania i gdzieś skręcają, a w stronę ronda od skrzyżowania ruchu nie ma żadnego. Zaproponowałem to miejsce, ponieważ jest tam spokojnie (przynajmniej było jak ja byłem), nie proponowałbym ścigania się na drodze po której odbywa się jakiś ruch, ponieważ mijałoby się to z celem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby później nie było to ja jestem jak najbardziej za jakimiś bezpiecznymi miejscówkami gdzie można sobie spokojnie pośmigać. Dobrą miejscówka jest jeszcze np. tor na rakietowej ale dokładnie nie wiem jakie są koszty jego wynajęcia, gdzieś kiedyś wyczytałem, że jest to podobno około 4000zł za dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...