Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


film 2012..


woz

Rekomendowane odpowiedzi

Ogladalem. Gdyby ktos mi zaproponowal nowego m5 zebym go znowu obejrzal, to chyba dalej bym jezdzil moim skromnym e34 kombiakiem :) Jeden z najwiekszych szmelcow jakie wyplynelo ze stanow od dluzszego czasu, wiec z reka na sercu nikomu nie polecam. A tak btw Forest jak tam, byles na tym w koncu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekty specjalne, owszem. Daja rade uklon_bmw Ale cala reszta, moim zdaniem typowo amerykanskie do potegi :P Amerykanski prezydent (oczywiscie czarnoskory zeby na dzien dobry podkreslic wielkie serce niejakiego Abame z Kenii :lol: ) zostaje z ludzmi by zginac, wszyscy prezydenci swiata nagle za tym, by wpuscic 400 000 ludzi na poklad bo koles opowiedzial smutna historie, samochody wyjezdzajace z rozpedzonych samolotow zeby dojechac do arki. Hehe, przynajmniej cos sie dzialo.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam film "Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet"- jak dla mnie rewelacja uklon_bmw Gatunek filmu to thiller i faktycznie trzyma w napięciu.

Film nakręcony na podstawie ksiązki, pierwsza część słynnej trylogii nieżyjącego już Stieg'a Larsson'a, Szweda.

Naprawdę polecam, oczywiście jak dla mnie książka jest lepsza niż film, ale myślę,że nie zmarnujecie czasu oglądajac ten film :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2012-Dno!!!

Przykro mi to stwierdzic,jestem wielkim fanem kina i nieukrywam iz w wielu ekranizacjach doszukuje sie czegos wiecej jak powierzchniowego przeslania to ten film mimo niezliczonych efektow mowiac delikatnie nie spelnil oczekiwan i jest wielkim przegranym.

Napewno niejednemu sie spodoba lecz jesli mowa o filmach tego gatunku jestem w stanie podac ciekawsze tytuly.Nie koniecznie z pierwszych stron wielkiego ekranu lecz rownie dobrze zrobione i z duzo ciekawszym scenariuszem.

Pola-torrent idzie,mam nadzieje ze jeszcze dzis zobacze filmik zaproponowany przez ciebie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam film "Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet"- jak dla mnie rewelacja uklon_bmw Gatunek filmu to thiller i faktycznie trzyma w napięciu.

Film nakręcony na podstawie ksiązki, pierwsza część słynnej trylogii nieżyjącego już Stieg'a Larsson'a, Szweda.

Naprawdę polecam, oczywiście jak dla mnie książka jest lepsza niż film, ale myślę,że nie zmarnujecie czasu oglądajac ten film :)

Racja

Zamiast "2012" obejrzyjcie sobie "Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet", to jest porządne kino :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...