Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


spocik -gril


maltarn

Rekomendowane odpowiedzi

wstępnie też się pisze bmw_beer

a co do miejsca to musze pomyśleć gdzie by tu było fajnie

jest taki parking między pasterką a radkowem :wink: z miejscem na ognisko :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Łazik pomysł wymaga głębszego zastanowienia,ja jestem za <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 km od centrum wroclawia (jedzie sie na jelcz laskowice,ale sie za wojnowem nie skreca na kamieniec,tylko leci na dobrzykowice prosto) jest chrzastawa...tam jest piaskownia...plaza,woda bez mulu i ogolnie z dala od zabudowan.. nieraz latem tam smigalismy z ecikiem na grilla,kapac sie... <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 km od centrum wroclawia (jedzie sie na jelcz laskowice,ale sie za wojnowem nie skreca na kamieniec,tylko leci na dobrzykowice prosto) jest chrzastawa...tam jest piaskownia...plaza,woda bez mulu i ogolnie z dala od zabudowan.. nieraz latem tam smigalismy z ecikiem na grilla,kapac sie... <bmw_1>

chyba kojaże to miejsce, całkiem tam miło :wink: w Jelczu-Laskowicach też jest kąpielisko, plaża, całkiem fajnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Gajkowie podobno jest pewna chata przed którą czarna 323 coupe E30 stoi, i tam przed tą chatą fajny teren na grilla jest( a deszczową porą mały off-road) :mrgreen: :mrgreen:

wszyskto prawda :mrgreen: no może z wyjątkiem chaty bo to kanadyjczyk jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chciałem zasugerowac, ale sie wstydziłem :wink: no i po deszczu walki błotne mozna zorganizowac happy_bmw

nie ma się co wstydzić, wiesz że mój dom dla kolegów otwarty a miejsca dużo i spokój,

a co do walk to jakos nie pada :P , ale trawnik do skoszenia jest i jeszcze cos sie znajdzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do mnie do Ostrożenia też jest cisza i spokoj troszke roboty tez sie znajdzie,dużo chwastow do wytrwania tylko mały kłopot bo to jest 400km od wrocławia w połowie drogo Warszawa-Lublin no ale jak cos to niema sprawy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym bajkalem to raczej nie ejst dory pomysl zaieszki pogubicie. NA seryjnym ciezko przejechac i sie obciera na glebie jest to chyba niemozliwe.

A co do spotu to chetnie bym sie przylaczyl by was all poznac i zwlaszcza admonom podsunac dobre pomysly na forum strone itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnei jak czerwienny napisal chrzastawa wielka niema duzych dziur woda super miejsce na grila ogromny parking i niedaleko. w tym miesjcu jaknajbardziej tak tylko co do daty mzoe najpier ustalmy. komu pasuje piatek 12 czyli za 2 tygodnie??

a moze jutro od poludnia tam zawalczymy,jak bedzie pogoda w miare??

po co czekac do 12??

jest dluugi weekend i trzeba go wykorzystac

zaraz lece do panny,takze neta nie bede mial pod reka...jezeli uzbiera sie jakas ekipa,to prosze o SMS,czy mam jechac na 504-690-204 bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...