Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


M3 hmmm 3.0 czy 3.2


///M3

Rekomendowane odpowiedzi

tak sie zastanawiam panowie ... uwielbiam e36 coupe allleeee w M3 ! jak myslicie co lepiej wybrać ? 3.0 286km czy 3.2 321km ? jezdziłem duzo własnie tą 3.0 286 zrobiłem nią wiele kilometrów i naprawde jest to dla mnie najlepszy samochod pod słońcem :) na dodatek wcale nie jest paliwożerny jesli sie ją traktuje tak jak trzeba bo w przeciwnym przypadku wskazówka poziomu paliwa doslownie w oczach spada :) w miescie spaliła mi 17 l ! jadac delikatniutko :) a tym 3.2 nie jezdziłem nawet na pasazera wiec moze ktos wie ? podzieli sie opinia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos M3 :

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8607423

stoi we wroclawiu w komisie kolo OLOWkA I KREDKI ....ogladalem ja, wyglada niezle, zero TJUNINGOW no i cena spadla z 30tys do 25tys....ciekawe dlaczego....17l w miescie przy lekkim traktowaniu :shock: zdecydowanie nie na polskie realia :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tą M3 z wrocławia ogladałem :D lampy z tyłu jakas chinska podróbka 3 razy bylem za 3 razem odpalili i na zimnym motorze nie odpalanym wieki od razu w pizdziec dostala :) git majonez poprostu :) 17 l to spalanie wyszlo nie najgorsze :D kiedy przy kacie pewnie z 35 brała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ta z Wrocka sugerujesz ze lipa czy w miare daje rade??

Mówie o tej zoltej,jak w p***de dostala na zimno?? odpalili i kat czy co??

Znajomy pracuje w zakladzie na Opolskiej w ktorym Ci goscie z pod "olowka i kredki" te fury do stanu sprzedazowego doprowadzaja i mowie wam ze idzie rzezba i waly zeby nie naprawic a zamaskowac defekty.

Dam przyklad-przywiezli mietka"okulara" 3.2CDi z rozwalonym dolem silnika.Kazali sprawdzic co jest ,czy miska czy cos powazniejszego i sprawa byla jasna. Ma byc zamaskowane,nie naprawione!!! I tak robia ponoc zawsze,jak najtanszym kosztem tylko ukryc defekty ale jakby kto pytal to igielka-perfekt stan :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak napisalem olewaja te auta 2 razy nie odpalili brak aku. potem podlaczyli ją do gniazdka odpalili i od razu na obroty ( pokazywal mi w ten sposob ze nie dymi z wydechu ) tą żoltą mke wstawil na komis jakis młody szczyl sadzac po tym ze te lampy z tyłu to chinska podróba pewnie miala dzwona i nie jednego... ogolnie zaniedbana jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item822890973_bmw_m3.html

tez nie daleko happy_bmw happy_bmw :mrgreen: :mrgreen: <bmw_3> <bmw_3>

auto znajomego, zdecydowanie polecam, malowal ją całą oprocz dachu, tylko z racji odswiezenia lakieru, naprawde auto godne uwagi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CABRIO 1.8i

Wysłany: Wczoraj 14:38

a propos M3 :

http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C8607423

stoi we wroclawiu w komisie kolo OLOWkA I KREDKI ....ogladalem ja, wyglada niezle, zero TJUNINGOW no i cena spadla z 30tys do 25tys....ciekawe dlaczego....17l w miescie przy lekkim traktowaniu :shock: zdecydowanie nie na polskie realia :/

mieszkam w akademiku obok tego komisu,emka pojawiła się na wiosnę tego roku i jakoś ciągle stoi.Oglądałem ją pare razy i jak dla mnie to jakaś podejrzana jest :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...