Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Czy ktos wie cokolwiek o tym samochodzie?


woz

Rekomendowane odpowiedzi

Literature dałeś wozu- aż 8 stron :)

A to dla Ciebie, czy małej żonki? :)

Podobno szukałeś compacta 1,6, a tu kombi aż 328-ale ładny trzeba przyznać.

Jeśli jest jeszcze i jesteś zainteresowany powaznie kliknij na mu na forum, rub przez Allegro (zadaj pytanie), a się dowiesz wszystkiego :)

A tak na marginesie 328 i 530 chlipnie tyle samo chyba?- wypowiedz się bo miałeś i masz taki model wozu panie wozu. :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przemyslane. Z bolem serca musze oddac swoja e34 :( U mnie sie nagle dosc drastycznie pozmienialo jesli chodzi o jazde po miescie, i przyszlosciowo patrzac, po prostu nie bedzie mnie stac na jazde nim, a gazowac go nie bede. Jak sie placilo te 600-700zl miesiecznie na paliwo to mozna bylo przezyc, ale jak juz wchodzi w cztero-cyfrowki to niestety, nie dla mnie. Wiec z bolem serca wystawiam bunie na sprzedaz. Jesli ktos ma jakies propozycje to dawajcie na pw. Bede wystawial na allegro pod koniec tego tygodnia.

...a tak BTW, najdziwniejsze jest to, ze nawet nie wiem czy 328i bede bral :? Zeby nie bylo, on fabrycznie bedzie ciagnal 12-13, a znajac siebie to po miesiacu i wymienionych kolektorach, ukladzie, to 14-15. Po raz pierwszy w zyciu biore pod uwage TDS'a... :shock: :shock: :cry:

Mam prosbe, jezeli ktos ma jakiegos 2,5TDS (najlepiej w budzie e36) i z Wrocka to bylbym wdzieczny gdybym mogl podjechac i sie karnac. Piwko przywioze bmw_beer Chcialbym zobaczyc jak to sie spisuje w tej budzie (i w automacie i w manualu), bo przyznam szczerze, ze nigdy nie mialem nic do czynienia z tymi silnikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.5tds tez bedzie sporo pil,a teksty ze komus pali w miescie 7-8litrow nie uwierze.Za duzo wiem z teorii i praktyki o tych motorach.

Jesli szukasz ekonomii w E36 to szukaj 1.7tds 90ps. oznaczenia motoru niepamietam ale tak po nie fachowemu oznaczenie to 318tds :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez wlasnie slyszalem, ze te 325tds'y mieszcza sie w 10 litrach, a nawet moga w miescie zejsc ponizej. Jest we Wrocku taki 318tdsik o ktorym piszesz, ale ok, chcialbym zeby bylo oszczedniej, ale rowniez zeby to jechalo, chociaz troche ;) diesel dieselkiem, ale 90 kucy troche malo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli szukasz ekonomii w E36 to szukaj 1.7tds 90ps

Ekonomia to może jest dla złotówy od słupka do słupka :)

To pojedzie oczywiście, ale żeby wyprzedzać to nie ma czym już, a nie daj boże z ładunkiem.

W E36 sądze że minimum 1,8 jak nie 2,0.

A TDS w E34 bez klimy, E i S w skrzyni na mieście do 12L

Z klimą ok 1 L więcej.

Z klimą i funkcją sport doszłedłem i do 15 ale w palnik dostała- pierwsze tankowanie.

Na trasie ok 7/8 L do 120km na tempomacie- pełna czy pusta.

Musi zjeść bo waga to 1780kg- moja E34 TDS kombiak "pusta"

Spalanie to wszystko zależy od stacji.

A co do diesla, to rope wszędzie kupisz- wszystko na nim jeździ.

Wozu tempomat i podłokietnik min x1 to standart w trasie- pamiętaj o tym. :)

Wozu jechałeś moją i widziałem jak tam Twoja rączka relaksowała się.

A jak chcecie ekonomie to polecam CC 700cm3 z gazem- 7L w mieście, 5L trasa, Vmax do 100km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kilka tds i td , spalanie różne ale przekroczyć 12l to trzeba się starać a na trasie 6l można zrobić bez problemu , przeszedłem wszystkie bolączki tds i nic nie było mnie już w stanie zaskoczyć więc pożegnałem się tymi motorami bo lubię niespodzianki :mrgreen:

W ciągu ostatnich 6 miesięcy sprzedałem 525tdsA , 325td oraz 525td najlepiej z tego wszystkiego latała 325td , jeżeli kupisz 318tds to szlak trafi Cię na miejscu a ktoś będzie skakał do góry ze szczęścia że się jej pozbył więc zastanów się poważnie w razie czego !

2,5tds może być całkiem fajnym autem i jeżeli chcesz mogę dać Ci namiar na jednego wartego uwagi , lata nim mój kolega z Opola , nie pamiętam dokładnie ale chyba ostatni rocznik e34 w kombi więc nie odczujesz tak bardzo tej zmiany :D Ma założonego jakiegoś wirusa i około 170kucy , śmiga tylko za miastem i wychodzi mu spalanie 7l , gość jest z gatunku przewrażliwionych i z każdym stukaniem , piszczeniem lata do mechanika więc nie powinno być nic do zrobienia , nie wiem jaka cena i jakie wyposażenie dokładne , jak będziesz zainteresowany to daj znać wtedy się dowiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kilka tds i td , spalanie różne ale przekroczyć 12l to trzeba się starać a na trasie 6l można zrobić bez problemu , przeszedłem wszystkie bolączki tds i nic nie było mnie już w stanie zaskoczyć więc pożegnałem się tymi motorami bo lubię niespodzianki :mrgreen:

W ciągu ostatnich 6 miesięcy sprzedałem 525tdsA , 325td oraz 525td najlepiej z tego wszystkiego latała 325td , jeżeli kupisz 318tds to szlak trafi Cię na miejscu a ktoś będzie skakał do góry ze szczęścia że się jej pozbył więc zastanów się poważnie w razie czego !

2,5tds może być całkiem fajnym autem i jeżeli chcesz mogę dać Ci namiar na jednego wartego uwagi , lata nim mój kolega z Opola , nie pamiętam dokładnie ale chyba ostatni rocznik e34 w kombi więc nie odczujesz tak bardzo tej zmiany :D Ma założonego jakiegoś wirusa i około 170kucy , śmiga tylko za miastem i wychodzi mu spalanie 7l , gość jest z gatunku przewrażliwionych i z każdym stukaniem , piszczeniem lata do mechanika więc nie powinno być nic do zrobienia , nie wiem jaka cena i jakie wyposażenie dokładne , jak będziesz zainteresowany to daj znać wtedy się dowiem :P

318tds odpada zdecydowanie. Powiedzialem, ze potrzebuje troche oszczedniejszego, ale wszystko ma swoje granice! nie moge przesiasc sie z 220 koni V8 na 90 kucykow i 4 cylindry w dieslu. Obawiam sie ze nie przezylbym szoku i bylyby drgawki i szybki zawal na pierwszej przejazdzce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze szkoda. Ale luz, juz sie pogodzilem. 530-tka dobrym stanie, ma swoje jakies male pierdolki do zrobienia, ale mowie sobie, ze nastepny bedzie lepszy. Mam tylko nadzieje, ze nastepnego uda mi sie przetrzymac dluzej niz rok :P Zastanawialem sie nad gazowaniem V8 (chiccoo znalazl mi instalke za 1200zl), ale gaz mialem raz (kupilem e30 cabrio na gazie), i tak sie przejechalem na tym, ze niechcec do tego rodzaju instalacji zostala..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...