Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


[gry]CMR4 pyka ktoś w toto??


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

a teraz szukam chetnych na partyjke Counter-strike'a. Jest na to moze ktos chetny? :D

O matko , rok temu gralem w to profesjonalnie , klany czolowka polski , turnieje , itd

Nie graj w to ta gra ryje beret . Ja po 3 latach gry w to , zmienilem sie o 360stopni ... !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem ze mial super pomysl , ja gralem w to wiecej w sumie niz 3 lata .

Od wersji 1.5 , pozniej wyszla 1.6 ktora miala juz znaczne zmiany w stylu gry inny recoil , inne mapy , a teraz proboja wstawic wersje sourc , ktora ma niezle wymagania moj dawny komp od sponsorow AMD 64 3200 , na 1gb ramu , i karcie radku x800 256 MB , w sourcie mial niecaale 70-80fps , co dla mnie bylo smieszne bo pol roku temu ten komp byl nawet niezlym sprzetem , co nie zmienia faktu ze jak narazie na 1,6 wszyscy nadal pykaja , w stanach na wiekszych turniejach grywaja jak anrazie jedynie sourca ale tam to sa nagrody dochodzace do 120 tys dolcow za samego CS nie mowiac o innych grach .

Ryje beret , chodzi mi o to ze jak pograsz dluzej w ta gre zaczniesz sie robic nerwowy itd grajac oczywiscie w sieci , na roznych serwerach zacznie trafiac na dzieci ( doslownie dzieci ) 16 letnie ktore mysla ze sa zajebiscie zajebiste i jak ty cos zrobisz zle zepsujesz akcje takie dziecko potrafi Ci napisac na SAY " ty lamusie , ty zerowcu , wypierd** grac z botami itd" po czy jak spotkasz takiego gnoja na lanie-trunieju to albo sie chowa za tatusiem , albo Cie przeprasza niemal na kolanach :mrgreen:

Ta gra to straszny nalog , jak sie pogra dluzej i sie zaklimatyzuje w klanach turniejach :D

Pomimo ze nie gram w nia dokladnie od grudnia 2005 , nadal mam czasem chec pograc w ta gre , ale naszczescie sprzedalem myszke , sluchawki , podkladke i inne bajery profesjonalne :) , nawet kompa mam juz celowo za slabego na ta gierke , takze zeby teraz wrocic do niej musial bym wydac grubo ponad 3 tys :mrgreen: , oraz znowu conajmniej pol roku grac zeby wrocic do formy :)

Dobra to ja juz nie zanudzam :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to i ja właśnie śmigałem dużo ale w CMR4 na sieci, w klanach nie grałem chociaz byłem o krok.

Ale grać w klanie to już trzeba mnóstwo czasu na to poświęcić ;-)

A wracając do tematu..... o CSie to sobie załóżcie inny topik :!: <bmw_4>

Kumpel gra w CS to mogę go zapytać o namiary na jakieś sensowne serwery.

Tak wogóle to przejście Colina to pikuś z tym co dzieje się na sieci i chyba każdy kto miał przyjemność w obojętnie jaką grę grać w sieci to doskonale wie :mrgreen:

Pozdrawiam

;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość skasuj
a ja zdecydowanie zrywam z CS-em! kurcze juz chwilami bylem blisko nałogu jak zesmy ze wspollokatorem grali do 4tej rano a na 7.30 mielismy zajecia i co dziwne ze im wczesniej mielismy nastepnego dnia wstac tym dluzej gralismy :D

A ostrzegalem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...