Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Propozycja dla zakladajacych nowy temat


Importer

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy ktos prosi o rade, najczesciej otrzymuje kilka podpowiedzi, a potem juz sie nie odzywa. Czy nie lepiej (zwlaszcza do innych) byloby, gdyby napisal co bylo przyczyna problemu, gdy juz sie z nim upora? Napewno pomogloby to innym w rozwiazywaniu podobnych problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się dzieję gdy ktoś choć w minimalnym stopniu chce się zaangażować czy też uczestniczyć w życiu forum

natomiast jeżeli ktoś ma za przeproszeniem wyjebane na to co się dzieju na forum i z autami innych użytkowników, dbając tylko o swoje i próbując za przysłowiowy frajer uzyskać informację czy tez całą instrukcję zażegnania błędu

po prostu nie daje znać o rozwianiu problemu

nie sądzę by żaden zapis mógł to zmienić

jedynie czysta życzliwość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byłoby dopełnienie tematu ktore daje możliwości trafniejszej diagnozy i w konsekwencji szybszego rozwiązania problemu ale podejście często jest takie jakie jest.

To kwestia zaangażowania w budowe bazy technicznej tego forum.

Opcja "szukaj" również zyskałaby na tym:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wpis moze przemowi do hmm 10% osob ale tych ktorych dotyczy to oni nawet go nie przeczytaja bo wchodza na forum jak sie im cos popsuje..... Bardzo dobry temat poruszyles moze bedziemy zbierac podpisy? :lol: A tak serio to zacznijmy od siebie to moze wtedy inni pojda tym krokiem. Pozdrawiam aktywna czesc ludzi z forum <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry temat poruszony. Nawet sie nigdy nad tym nie zastanawialem. Juz kilka razy mi pomogliscie a ja tylko podziekowalem. Faktycznie moglbym napisac jak rozwiazal sie moj problem. Ja biore sobie to do serca i napewno to poprawie.

Rowniez jestem za opcja "SZUKAJ" napewno by to duzo pomoglo. Pozdrawaim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Wy na to żeby wprowadzić taką opcje jak na bmw-sport? Jak ktoś powie komuś to co będzie rozwiązaniem jego problemu dostanie "klik" jako pomógł? Wtedy osoby świeże na forum zobaczą czy gość sobie coś wymyślił czy może swoimi radami pomógł już kilku osobą?

btw jak dostaniesz "pomógł" to się jeszcze ucieszysz... happy_bmw :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja "szukaj" również zyskałaby na tym:)
Rowniez jestem za opcja "SZUKAJ" napewno by to duzo pomoglo. Pozdrawaim.

Chyba chodzi Wam o dwie rozne sprawy :D

zacznijmy od siebie to moze wtedy inni pojda tym krokiem

Ja staram sie zawsze tego pilnowac, jezeli gdzies przeoczylem to sorry.

Jak ktoś powie komuś to co będzie rozwiązaniem jego problemu dostanie "klik" jako pomógł

Tez gdzies to widzialem i mysle, ze to bardzo dobry pomysl.

[ Dodano: 29 Listopad 09, 19:34 ]

Nie zebym sie chwalil..... :Dhttp://www.forum.maxbimmer.pl/topics19/strzaly-w-kolektor-ssacy-vt13434.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...