Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E34 M50B20 Problem z Paliwem


FRYCIU

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od pewnego czasu dzieje się u mnie coś dziwnego, a mianowicie jak odpalę autko na zimnym silniku (odpala od kopa). Zaczynam jechać wduszam gaz i tu zaczynają się problemy, coś strzela tak jakby z filtra powietrza, łapie dziurę i nie reaguje na gaz, zaczyna szarpać. Po odpaleniu i nagrzaniu silnika tak mniej więcej do połowy temp. jedzie, juz nie szarpie ale tak jak by miała muła i obroty trzyma wyższe tak z 1200-300 . Mam założoną sekwencję i na gazie jedzie bez problemu i nie strzela.... Wymieniłem filtry paliwa przy baku i na pompce, ale dalej jest to samo, sonda jest nowa... Guma od przepływki jest cała nigdzie nie łapie lewego powietrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Byłem na kompie okazał się ze mam padniętą cewkę na 1 i 4 cylindrze wymieniłem juz niby nie szarpie ale nadal jest tak : na zimnym silniku auto odpala normalnie trzyma obroty w granicy 1000 ale jak się nagrzeje obroty wskakują na 1500 i falują dochodzą nawet do 2000. sprawdziłem dolot jest szczelny przepływka jest dobra po skasowaniu błędów i przejechaniu się, ponowne podłączenie pod kompa i nie ma żadnych błędów..... dodam jeszcze tylko ze czyściłem silniczek krokowy ze 2 razy i dalej tak samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podmien krokowca , skoro na kompie nic nie wskazało to raczej on bedzie winny ,

wystarczy ze lata luzno i juz bedzie cuda wyczyniał z obrotami , popytaj po znajomych

w okolicy i przełóż z innego auta na próbe :wink:

Z krokowcami najczesciej jest lipa bo komp zazwyczaj nie pokazuje błędu , krokowiec

niby działa napiecie wchodzi / wychodzi ale np srodek jest wywalony i sobie luzno

lata przez co np moze byc cały czas otwarty albo otwiera sie i zamyka czesciej niz

powinien itd itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...