Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


BMW 735 warszawa prosze o ocenke


michal136

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo niedociagniec ktore zauwarzyli koledzy jesli nie masz daleko i liczysz sie ze eksploatacja e32 kosztuje troszke wiecej jak innych autek to ja bym pojechal i zobaczyl co i jak z tym autkiem.

Skoro gosc napisal ze do negocjacji to cene jeszcze zjedziesz.

Skoro autko ciagle jezdzi to "sztrumpel" ze stodoly tez nie jest

Koledzy nieoszukujmy sie ze za 2500(podejrzewam ze za tyle pojdzie)na wielka mine sie nie wsadzi.W najgorszym razie sprzeda na czesci i mu sie zwroci.

Przyznam sie ze jak mialbym wolna gotowke to pojechalbym,powalczyl zeby gosc oddal za 2200-2300 , szczesliwy wrocil ze rozbiore i na samym silniku ze skrzynia mi sie prawie cale autko zwroci :P

Napisz do klubu z Wawy ,moze ktos zna te autko,albo moglby podjechac obejzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm gdzie jest przebieg auta ??

Po stanie kierownicy widac ze napewno "swoje" juz przejechala.

michal136, jak masz nie daleko to podjechac nie zaszkodzi.

Zastanawia mnie tylko to,ze skrzynia przerzuca biegi bez problemu.Po co to tak podkreslac ?.....hmmm.....

Wyposazenie jest OK, jezeli wszystko oczywiscie dziala.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Cudów nie ma co sie spodziewac , ale z drugiej strony takie smoki nie sprzedaja sie

jak ciepłe bułeczki i stad moze byc tak niska cena bo gosc chce sie zwyczajnie pozbyc auta.

Tak czy siak mysle ze pojezdzisz nią troche i jesli faktycznie bedzie mina to bez

problemu odzyskasz kasiore rozkładajac ją na czesci , sam przedni zderzk chrom ze

spryskiwaczami opedzisz za minimum 200zł , silnik z automatu tez opedzisz za dobra kase

na swapa idealna sprawa itd itp.

Jak masz niedaleko to warto sie przejechac i ogladnac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych wszystkich to mi chyba najbardziej sie podoba ta pierwsza ktora wkleiłes na

poczatku tego tematu :wink:

Te 3 sztuki to jak na moje oko rzezby ktorych nie ogarniesz a wywalac 4tysiaki zeby

zaraz rozebrac na czesci to raczej jest bez sensu.

Widze ze napaliłes sie na E32 w sumie fajnie , ale chyba budżet masz ograniczony z

tego co widze po ogłoszeniach do 3-4tys , jak chcesz tymi autami jezdzic to mysle

ze od razu powinienes sie przygotowac na wpakowanie drugie tyle na eksploatacje

zeby to auto smigało tak jak powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej silnik 3,5 jak mnio oczy nie mylą a w opisie 3,0. W opisie komputer a faktycznie na zdjęciach zegarek analogowy.

W drugiej w opisie komputer a na zdjęciach zegarek analogowy,skóra troche zmaltretowana i niebieska tapicera mi osobiscie nie podchodzi,

Ostatnia prezentuje się lepiej pod względem wyposażenia i nareszcie ma komputer:)-przebieg hmm nie oszukany:)-jeśli chcesz bawić się w poprawki lakiernicze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to będzie moje pierwsze BMW jaki inny model BMW mogli byście mi doradzić do 5 tys

Nie poddawaj się i nie oglądaj na inne modele :wink: , poszukaj a na pewno coś sobie wybierzesz z 7-ek, ja na przykład zainteresował bym się tym egz. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10637904 albo to http://moto.allegro.pl/item847828437_bmw_e32_730_v8_1992_r_pilne.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 5tyś szukalbym e34 i powiem szczerze ze jesli nigdy wczesniej nie miales autka z tylnim napedem to nie obraz sie gdyz nie chce uwlaczac twoim umiejetnosciom ale daj spokoj z duzymi pojemnosciami.Jesli e36 czy e34 to do 2litrow.

Na spokojnie,Potem wymienisz na wiecej. Mowie z doswiadczenia,jak przeskoczylem z malaka na m20b20 to skoonczylo sie to nieplanowanym parkingiem na przystanku tramwajowym przez barierki oczywiscie.Ale to niewazne.

Moje zdanie takie-lepiej kupic troszke nizszy model ale w lepszym stanie.

Nie kupisz e32 za 5tys. w przyzwoitej kondycji. Czy ja,czy Mordulec,dread,mat,michu mimo iz kupili naprawde przyzwoite autka dajac prawie dwa razy tyle potwierdza - mimo wieku seria7 nie daje zapomniec ze to lima i kopie po kieszeni ;P

Na pierwsze bmw polecalbym(tylko niewiem czy znajdziesz w takiej cenie) to e36iS albo jakas e34 z powiedzmy 2litrowym motorem ale przyzwoicie wypasiona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem lepiej kupic coś słabszego ale zeby nie trzeba ciagle dokładac...bo przestaje to mieć sens..a ta e34 wyglada po prostu zacnie :) sam swoej e38 szukałem dość długo...kupieł e38 z 94r 4.0i 286kM manual ale w stanie który naprawde mnie zadowałał!bez wiejskiego tuningu-cała orginalna,orginalny przebieg 280tys,skóry w stanie idealnym,nie bita i bez gazu! dałem za nia 21tyś fakt ktoś powie dużo jak za auto z 94r ale gwarantuje ze jes w lepszym stanie niz nie jedna młodsza która mozna kupic kilka tysięcy taniej...a nie oszukujmy sie kupujac 7er trzeba liczyć sie z odpiwednimi kosztami eksploatacji...moja zje 16l Pb kręcąc po mieście a w trasie juz tylko 10...potem koszty płynów - do mnie wchodzi 8l oleju jak lejesz dobry syntetyk to 500nie Twoje... około 12 l płynu chłodzącego!potem dajmy to części..wymiemiałem wachacze...po 250 za sztule bo są aluminiowe na sam przód 4...sprzegło wyszło mnie 1700zł nie wiem jak to w e32...wiec naprawde trzeba przeliczyć pewne sprawy ale jezeli ktoś liczy ze za 4 tyś kupi 7 nawet e32 w dobrym stanie to moim zdaniem jest w bardzo duzym błędzie a ten błąd moze go kosztować drugie tyle...wiec lepiej kupic cos mniejszego ale w stanie który cieszy oko ale i daje satysfakcje z jazdy a nie dać 4 tyśi potem mówic ze tu cośpuka...tu stuka...tu wyszedł jakiś parch...tu cos nie domaga...decyzje zostawiam zakładającemu temat ale osobiście poszedł bym poczaatkoweo w cos mniejszego pojemnościowo i lepszego stanowo!ale to tylko moje zdanie,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem lepiej kupic coś słabszego ale zeby nie trzeba ciagle dokładac...bo przestaje to mieć sens..a ta e34 wyglada po prostu zacnie :)

Zacnie :mrgreen: szczególnie szyby na korbę :mrgreen: . Koledzy maja trochę racji z tym ze koszty eksploatacji 7 są dosyć znaczne i nie ma tu znaczenia z jakiej jest epoki, niestety nie została stworzona dla każdego ( sami Niemcy zawsze mówili ze BMW jest drogie w eksploatacji ). Jeżeli chcesz mieć BMW do tej kasy to rzeczywiście może lepiej 5 E34 ale nie taka "żebraczkę" jak z linku powyżej bo to nie ma sensu, doposażanie takiej wersji wyjdzie w kasie na to samo co dałbyś za taka upasiona i się nie narobił. No i bez przesady nie 520 a co najmniej 525. <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...