Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


problemy z centralnym zamkiem e38


misiosl

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Od nie dawna borykam sie z problemami z zamkiem centralnym, wiec moze zaczen od początku z innej beczki ale...w ubiegłym tygodniu wymieniłem podnośnik szyby kierowcy bo strzeliła mi linka,wymiana bezproblemowa wszystko chodzi ładnie ale w tym momencie zaczeły mi sie problemy z zamykaniem centralnego zamka drzwi kierowcy. A mianowicie z pilota zamkną sie kiedy chcą, kiedy zamykam kluczykiem też (ale zaznacze ze kazdorazowo zamykają sie wszyskie pozostałe drzwi , z przycisku w środku auta tak samo) więc rozebrałem drzwi ponownie ,sprawdziłem czy czegoś nie uszkodziłem,poczysćiłem wtyczki i zapsikałem je kontaktek nawiasem mówiąc instalacja od zamka idzie po zewnętrznej stronie drzwi a szyba i podnosnik po wewnętrznej wieć wszysko jest prawidłowo...

nie dając za wygraną rozebrałem jescze raz,szukałem i nic...silniczek od centralnego zamka w moich drzwiach poprostu działą kiedy chce:/ jedno co zauwazyłem i jest to dziwne to ze kiedy opuszcze szybe kierowcy do połowy drzwi zamykaja sie każdorazowo i bez najmniejszego problemu...tak sobie wymysliłem ale moze to błędna pseudo-teoria ale czy jest moziwe ze auto posiada cos takiego jak pamięc pozycji szyby?bo jezeli jest tak jak myśle to rozbiore jeszcze raz drzwi ustawie szybe w pozycji w której centralny działa bezproblemowo,odkece szybe z mocowań i poprostu przestawie ją do samęj góry i skręce ponownie...Panowie ma to jakiś sens?dla mnie jest to conajmniej śmieszne:) od zeszłego tygodnia jestem zmuszony wysiąć z auta wsiaść od pasażera ,wcisnąć rygielek drzwi kierowcy potem drzwi pasażera i dopiero zamykam centralny...prosze o wszelką pomoc i wasze opinie bo wezme i ją spale!!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

robiłem tak:) ale problem okazał sie zupełnie inny...błachy....zdemontowałem ponownie drzwi i tak sobie jezdziłem szybą góra dół...i jeden kabelek w pewnym momencie był dociskany przez szybe... wiec go rozciałem a druciki same sie wysypały:)wiec wymieniłem fragment kabla ,zabezpieczyłem i wszystko już chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...