Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Dziwne zachowanie!!! Bmw e30


Nx_sz

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie kiedys tez tak bylo jak bylem mlody i musialem za kazdym razem laka spalic.. :lol: teraz ruszam zawsze spokojnie ale dzisiaj specjalnie spalilem kapcia i niebylo podskakiwania z rzeczy co ostatnio wymienilem to byl most i opony na zimowe z felgami... :) Ja bym obstawial podpore walu ktora jest juz wyrypana tak mocno ze podczas gwaltownego ruszania powoduje obijanie sie walu o bude... albo krzywe felgi wybrzuszeniena oponach... no nic wiecej to chyba nie moze byc? :party:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też nie dobijało a jak wyciągnąłem amortyzator to miał ok 2 cm luzu a potem wchodził z oporem jak nie wjedziesz na kanał albo na rampe to nie będziesz wiedział podpora jak jest rozwalona to bys nawet podczas ruszania słyszal stuk i sądze że podczas jazdy także a co do felgi krzywej to by było to wyczuwalne caly czas ...

[ Dodano: 26 Grudzień 09, 09:37 ]

teoria z amortyzarorami wydaje mi sie właściwą ponieważ amortyzator ze sprężyną są odpowiedzialne za to żeby dociskać koło do podłoża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpora i krzyzak by napierdzielały po budzie a tu wyraznie pisze ze mu podskakuje cała

dupa , to albo faktycznie ma wywalone amory do zera (ale pisał ze amory sa dobre)

dlatego zeby uzyskac taki efekt to musi byc cos nie teges z mocowaniem dyfra albo

gumy na belce wywalone innych opcji raczej nie widze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli ze to niby wina amorkow? u mnie tyl jest bardzo sztywny nic nie buja sa oryginaly tak jak przod ktory takze jest w dobrej kondycji..... i jak mi ktos wytlumaczy ze po wymianie opon ten problem zniknal...?? (chodzi mi o te odglosy co w temacie...) fakt w miedzy czasie tez most wymienilem ale on byl dobrze przykrecony a poducha byla cala... :P ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...