Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


[e39] zmiana sterownika centralnego.. kilka pytań.


adm87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako że nie zdołałem uporać się z usterką centralnego (samochód wogóle nie reaguje na pilot kluczyk ) po kilkakrotnym podłączaniu pod kompa i programowaniu kluczyka dalej nic!

Postanowiłem nie dociekać juz co jest nie tak bo koszty są większe niż zmiana sterownika i juz podaje link do aukcji na której chce kupić sterownik:

http://www.allegro.pl/item854306294_ste...alogo.html

i mam kilka pytań do Was:

- czy ktokolwiek uzywał tego?

- czy rozwiąże to mój problem sterowania centralnym z kluczyka?

Następnie wyskakuje następny problem, sprawa immobilajzera.. co zrobić po dorobieniu grotu kluczyka aby samochód jeździł? Da się jakoś przenieść immobilajzer ze starego kluczyka do nowego?

Ponieważ nie chce przy kluczyku nosić zadnego dodatkowego wisiorka którym miałbym sterować centralnym..

To chyba narazie tylko, jakbym o czym zapomniał to będe jeszcze pytał

z gory dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nikt nie pomaga to ja sie postaram chodz z informatyki jestem kiepski a do E39 trzeba informatyka... :mrgreen: taki zarcik na poczatek :P

taki sterownik moze zmienic cos ale jesli masz sprawne wszystki silowniki itd itp....

z tego co wiem z imobilajzerem moze byc problem poniewaz dorabianie kluczykow do aut typu E39 A6 to tylko serwis moze dorobic klucz..... ale pewnie sa jacys cudotworcy co by przelozyli za odpowiednia oplata...

Do konca nieznam sie i nie orientuje sie ale pisze co slyszalem... ja mam taki mega prosty centralny bez zadnych sterownikow :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jeśli nie działa Ci tylko pilot, a centralny normalnie zamyka i otwiera wszystkie drzwi to będzie działać.

Co do immo masz swój kluczyk rozbieralny? Wystarczy z niego przełożyć transponder do nowego kluczyka i po problemie :D

Przykładowe zdjęcie.

transj.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...