Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


34 rajd elmot


łazik

Rekomendowane odpowiedzi

witam.w dniach 5-7 maja blisko mnie :mrgreen:

hehe rozgrywany będzie 34 RAJD ELMOT-REMY więc jako fanatyk rajdowy jeśli macie chęć to zapraszam szczególnie wszystkich co lubia piękne boki na kostkę w walimiu.niektórzy jeżdżą tamtędy na narty [no nie ''mordulec?? :wink: ] to na rajdzik tez mogą podjechać. w piątek od 16.00 do 20.00 odcinek testowy na'' patelniach'' walimskich <bmw_1> .a od soboty i niedzieli rana ostre ściganie[to co tygryski lubia najbardziej :mrgreen: ].ja będę napewno choć moja już prawie rodzi :mrgreen: no ale zdąrze tu i tu happy_bmw

więcej info:

http://www.rajdelmot.pl/aktualnosci.php

znajdziecie tam trasę z mapkami oraz zawodników i fury którymi jadą.

zapraszam serdecznie bmw_beer

a na rozgrzewkę polecam dziś o 18.00 na eurosporcie relacje na żywo z RSMŚ rajdu argentyny. z odcinka kończącego ten rajd happy_bmw happy_bmw happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Miałby ktoś ochotę wybrać się w sobotę popodziwiać trochę rajdóweczki. Gdybym miał w aucie przynajmniej trzy osoby to już byśmy śmignęli, trzeba tylko pamiętac że moje cudo na gazolinie jeździ ;-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Miałby ktoś ochotę wybrać się w sobotę popodziwiać trochę rajdóweczki. Gdybym miał w aucie przynajmniej trzy osoby to już byśmy śmignęli, trzeba tylko pamiętac że moje cudo na gazolinie jeździ ;-)

Pozdrawiam

JA jestem :mrgreen: :mrgreen: może jeszcze ktoś :?: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Miałby ktoś ochotę wybrać się w sobotę popodziwiać trochę rajdóweczki. Gdybym miał w aucie przynajmniej trzy osoby to już byśmy śmignęli, trzeba tylko pamiętac że moje cudo na gazolinie jeździ ;-)

Pozdrawiam

JA jestem :mrgreen: :mrgreen: może jeszcze ktoś :?: :roll:

bede negocjował z tata, mam nadzieję że mi się powiedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcecie jechac w niedziele to ja na 51% mogłbym pojechać (jak ktoś by mnie zabral :) )

tylko napiszcie na PW albo gygy ile sie trzeba zrzucić itp. I zobacze jak nie bede jechał gdzie indizej to moze bym pojehcał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcecie jechac w niedziele to ja na 51% mogłbym pojechać (jak ktoś by mnie zabral :) )

tylko napiszcie na PW albo gygy ile sie trzeba zrzucić itp. I zobacze jak nie bede jechał gdzie indizej to moze bym pojehcał :D

bob polecam przyjazd w sobotę bo w niedzielę jak to na rajdzie,może już za dużo aut nie być :wink: :mrgreen:

P.S wstęp na 0S to około pięć złotych także jeszcze oprócz paliwa doliczcie po 10-15 zeta.no chyba że pójdziemy gdzieś bokiem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz mapke bobie :wink:

http://www.rajdelmot.pl/doc/mapy/etap1_m.jpg

ja też bedę w walimiu :mrgreen: ale zawsze możecie jechać na inne oesy;to od was zależy.ja bedę stał w walimiu na zjeżdzie do miasta bo tam jadą na wielkiej ''bombie'' 180-190km/h [ w tamtym roku w ''ośkach'' odcinało zapłon :twisted: ] a 300 metrów wyżej są sławne ''patelnie'' i boki tam murowane :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra to nawet jak ktoś mnie przygarnie :) to o której chcecie wrócić?

Tak mniejwięcej? po południu? wieczorem? HĘ? :mrgreen: bo potrzebuje to wiedzieć hehe

aha i jak coś to wogole kto jedzie i czyim samochodem? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

No to Panowie rajdowcy , prosze o obszerną relacje zdjęciową , zeby potem nie bylo

tłumaczenia ze : zatrułem sie dymem z grila , browar był za ciepły , rece mi sie trzęsły ,

zapomniałem przełożyc baterii z pilota do cyfrówki ...... itp :lol: :lol: :lol:

A tak powaznie to miłej zabawy i uwazajcie na drodze <bmw_1>

"niech przez las RWD prowadzi Was" :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jade Ja, Byq i Maltarn, startujemy Mordulec z naszej metropoli o 8:30 :wink:

bedzie obszerna relacja bo biore 2 cyfrówki i statyw żeby ładne fotki były :)

PS: Mordulec nie szalej :wink: bo dzisiaj psy trzepią u nas, nawet rowerzystów :shock:

poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Fajnie , ze sprzet juz naszykowany <bmw_1> <bmw_2> bmw_beer

Co do tej policji to ja od jakiejs godzinki nidzie sie nawet pieszo nie ruszam

bo jestem .... a raczej nie .... znaczy sie nie chce mi sie auta prowadzic :lol: :lol: :lol:

A rowerzystów to łapią na suszarke czy jak ?? :lol: :lol: :lol: <bmw_4> happy_bmw bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość skasuj
A rowerzystów to łapią na suszarke czy jak ??

ta 8)

śmiej sie ale jeden dmuchał w alkomat :lol:

Smiejcie sie smiejcie , znajomy z innego forum rowniez kierowca BMW

Jadac droga dla rowerow lekko podpity stracil prawo jazdy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyhyhy....

Wyruszamy jutro jak BOB napisał, koło 8:30 będziemy u niego dotrzxemy nie wiem jak, plany lekko uległy zmianie bo ostatecznie pojedziemy z Michu78 ale to tylko ta mała zmiana :)

Ja też biorę cyfraka :D

Pozdrawiam i do jutra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciliśmy 8)

rajd rewelacyjny, bylismy na rozpoczęciu na rynku w świdnicy potem kostka walimska :twisted: a pozneij jeszcze jeden odcinek ale nie pamietam nazwy :P

Kuzi wymiata! Tak jak on jezdizl po kostce to masakra :shock:

później wrzucę fotki.

Dzięki Dla Michała,Byqa i Maltarna za fajny wypad :wink:

Pozdro bmw_beer

dorzucam fotki:

10hv.th.jpg

26mr.th.jpg

38cs.th.jpg

40pb.th.jpg

59ib.th.jpg

67fy.th.jpg

79zw.th.jpg

85qi.th.jpg

99as.th.jpg

107at1.th.jpg

259az.th.jpg

więcej wieczorem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

Super wypad :mrgreen:

Moje fotki są u mnie na FTPie, namiary:

Host 156.17.235.178:1981

użytkownik/hasło: bmw/bmw

Ci co nei wiedzą jak to ściągnąć, niech zainstalują total/win commandera i piszcie na priva to wytłumaczę :)

Dzięki chłopaki za dobrą zabawę :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłem.myje się,browar i spać bo jutro pobudka o 7.00 i na OESy :wink:

sorki chłopaki że z wami za dużo nie przebywałem ale ja muszę być non-stop w ruchu na rajdzie :mrgreen: tym bardziej że przez pół roku na żadnym nie byłem :| no i miałem głoda happy_bmw

ale widzę że sie podobało <bmw_2> a najlepsze jest to że komisja sędziowska odwołała os nr.7 [ten na którym żeśmy się spotkali był nr.4 :wink: ], a to dlatego że w poprzedniej próbie[na tej której byliśmy] kuzaj osiągnął zbyt dużą średnią prędkość na odcinku a miał 134km/h a przepisy tego zabraniają.dibra bo już niewiem co pisze idę spać.nara!!! bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łazik a co z ta uszczelka for me ??

no niestety mam ale okazało sie że jest do banii :oops: kolega przyjedzie za tydzień z aystrii to ma mi przywieżć bo z nim gadałem ale niewiem czy możesz tyle czekac:d???

p.s. ktos na rajdzie zatankował benzynę na BP i uciekł ze stacji.oczywiście czarną beemą :mrgreen: . i zgadnijcie kto zostal podejrzanym hehe :twisted: przeszukali mi cały wóz ,szukali fałszywych tablic rejestracyjnych no ale nic nie znależli[oprócz pily łańcuchowej w bagażniku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łazik a co z ta uszczelka for me ??

no niestety mam ale okazało sie że jest do banii :oops: kolega przyjedzie za tydzień z aystrii to ma mi przywieżć bo z nim gadałem ale niewiem czy możesz tyle czekac:d???

p.s. ktos na rajdzie zatankował benzynę na BP i uciekł ze stacji.oczywiście czarną beemą :mrgreen: . i zgadnijcie kto zostal podejrzanym hehe :twisted: przeszukali mi cały wóz ,szukali fałszywych tablic rejestracyjnych no ale nic nie znależli[oprócz pily łańcuchowej w bagażniku :mrgreen:

To mamy nowa ksywke dla Łazika

Pilarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...