Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Kolektory rurowe do TDS'a.


woz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Pisalem na paru innych forach i widze, ze faktycznie nikt sie jeszcze z tym nie spotkal. Czy ktos kiedykolwiek widzial kolektory rurowe w TDS'ie? Chyba cale allegro, ebay i z milion innych stron przejrzalem, a tam tez nic. Juz nawet zakupilem zapasowe od tds'a zeby miec na wzor do przymiarki z do innych kolektorow (z e30, e36, e46 6cylindrowych benzyniakow), ale szanse sa raczej male. Wiedzialem, ze dlugo nie usiedze w miejscu bez dlubania.. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Mat. Tak, chodzi o barany. Wiem ze od dupy strony sie za to wzialem, bo zmienia sie program na samym koncu modyfikacji, a nie w trakcie, ale jak robilem mapy u siebie to bylem przekonany ze zadnych innych modow nie bedzie :/ Ale tu pomysl mi jakos niedawnoi wpadl do glowy. Nigdy nie spotkalem sie z tym, Serek tez nie ma u siebie baranow, a biorac pod uwage, ze on prawie ze wszystko tam powymienial u siebie pod maska, to skoro baranow nie wstawil to albo ich po prostu nie ma albo nie ma sensu.

Rozmawialem z firma db tuning we Wrocku, podalem im pomiary otworow, odleglosci miedzy otworami w kolektorze TDS'a i porownaja do tych ktore maja u siebie do e30, e36 i e46. Szanse sa raczej mizerne ale mysle ze temat moze byc ciekawy. Gdyby wypalilo, to bylaby to ostatnia rzecz ktora zmienialbym pod maska u siebie. Zreszta, wydech do dieselka? Jakos nie przyzwyczajony jestem do tego. przede wszystkim ma chodzic lepiej, i cicho :D A wiesz moze gdzie we Wrocku ktos robi takie rzeczy? No wiesz, gientarki i te sprawy?..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj jest ciężka sprawa bo najpierw trzeba by było wykonać projekt i kogoś kto się podejmie jego wykonania. Nie wiem czy w przypadku dieselka coś by dała taka modyfikacja. Nie znam się na tyle ,żeby coś takiego oceniać. Nie znam nikogo kto by się tego podjął też niestety. Ale może ktoś z forumowiczów ma dostęp do takiego urządzenia. Wygiąć rury to najmniejszy problem na pewno się znajdzie jakiś zakład. Problem to zaprojektowanie rur o tej samej długości i zaprojektowanie tego wszystkiego aby miało to ręce i nogi. Kiedyś z Rafałem myśleliśmy o wykoaniu samodzielnie baranów ale pomyśł spoczął na laurach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...