Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


gdzie i jaki gaz do m50b25


Nem

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego, ze zaczne bardziej eksplotowac swoje e36 (kawalek do pracy + ciezka noga ) bardzo powaznie rozwazam zamontowanie LPG.

Nigdy niemialem z tym zadnej stycznosci pojecia niemam z czym to sie je.

Czy moglby ktos polecic jakies konkretne zestawy LPG i konkretny warsztat w okolicach Wrocka ktory to zrobi naprawde dobrze ?

Przykladwe ceny instalacji bardzo mile widziane!

Zalezy mi generalnie na estetycznym wygladzie montazy ( tzn niezbyt duza pajeczyna pod maska), wlew za klapka, niezbyt duzej utracie mocy !

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem w tej sprawie z paroma osobami i generalnie nie licz ,że zrobisz coś dobrze we Wrocławiu i tanio. Orientowałem się w temacie, rozmawiałem z kolegą danichem z forum mówił ok.3tys zł z tym ,że to jest kawałek z Wrocławia. napisz do niego. Jest we Wrocławiu gość z którym gadałem na jego gazie zrobił ok.15tys km i ponoć wszystko ok. Jakbyś miał jakieś konkretne info to się podziel bo też stoję przed dylematem czy gazować czy sprzedać za jakiś czas. Bo jednak gaz Cię uwiązuję z samochodem dosyć skutecznie jak wyłożysz na niego 3 koła. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem w tej sprawie z paroma osobami i generalnie nie licz ,że zrobisz coś dobrze we Wrocławiu i tanio. Orientowałem się w temacie, rozmawiałem z kolegą danichem z forum mówił ok.3tys zł z tym ,że to jest kawałek z Wrocławia. napisz do niego. Jest we Wrocławiu gość z którym gadałem na jego gazie zrobił ok.15tys km i ponoć wszystko ok. Jakbyś miał jakieś konkretne info to się podziel bo też stoję przed dylematem czy gazować czy sprzedać za jakiś czas. Bo jednak gaz Cię uwiązuję z samochodem dosyć skutecznie jak wyłożysz na niego 3 koła. ;)

wiesz bmw bardzo jest zdatne na ins. gazowe

silniki chodzą bardzo dobrze

problem właśnie jest odległość bo to jest dobre 300km

kolega samael był u nas zakładać gaz i z tego co wiem cały czas śmiga bdb

bo co tam mam nie chodzić

więcej info kolegi :

http://www.maxbimmer.pl/threads/7396-%5Bsamael%5D-M50-stag200

Edytowane przez Danich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem, ze we Wrocku kolo gieldy samochodowej jest koles bardzo dobrze zaklada, i to z paru zrodel doszly mnie te informacje. Ale niech potwierdzi to ktos kto akurat moze tam byl.

Zgadza sie. Jak dla mnie jeden z lepszych zakładów LPG we wroo i okolicach polecam w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstra robota Danich, wyglada super, jaki jest obecnie koszt u was takiej instalacji bardzo powaznie bede rozwazal wycieczke do ciebie o ile uda mi sie zaplanowac nieco wolnego w pracy...

cena wacha się w granicach ok 3 tyś przy 6 cylindrach

ale to spory kawałek ;) zapraszam

jak by co w złoto ryji mamy kolegę który ogarnia regulacje jak brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam chłopaków z Brzegu, ok 35 km od Wrocka. Kolesie naprawde kumaci, moich dwóch znajomych zakładało do mb52b20 i m52b25 i kuzyn do Renault Laguny (jeździ już na ich instalacji prawie 8 lat wszystko ok) są bardzo zadowoleni. Właściciel sam ma e39 528 na gazie. Ja jeżdze do nich na kopma czasami. Z tego co sie pytałem z 4 miechy temu to za sekwencje do R6 3000-3200 zl (wlew gazu pod klapką w cenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...