Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Fiat 125


kozin09

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce nic mówić, ale już po zdjęciach widać że jego stan jest, jakby to powiedzieć ...."mało kolekcjonerski"

Za ta kase trudno juz chyba kupic "zoltara" w lepszym stanie.Wiekszosc z nich zostala juz pewnie wykupiona i pewnie sie restauruje...

Pomaranczowy kant wyglada chyba lepiej,tylko te dywaniki z tylu na podlodze troche nie w moim guscie:lol:

Kuszacy ma tez przebieg...(jesli oczywiscie nie byl "korygowany" na wiertarce tudziez innym silniczku).

Najwazniejsze zeby blacha byla w miare,bo z dostaniem innych mechanicznych czesci nie ma chyba jeszcze problemow.

Czy to ma byc auto do driftu, czy po to zeby odrestaurowane czekalo na "lepsze czasy"?

A ta wersje "zdechla tchorzofertka" za 800 stowek to raczej sobie odpusc,bo wyglada na niegarazowany.

Edytowane przez Tomek v8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do driftu nie.

Chce troszke w niego zaiwestować, porobić to co bedzie potrzebne.

Może w przyszłości Fiacior bedzie zarabiał na siebie.

Mam u siebie sklep z cześciami tylko do Fiatów wieć sie nie boje o części, chce by blacharka była zdrowa i wnetrze jako tako...

PS: dzwonillem do goscia i twierdzil ze garazuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten ostatni z zewnatrz wygląda jako tako :)

Ciezko bedzie znalezc kredensa w dobrym stanie za 1 tysiaka :D

Jakis czas temu był na alledrogo zielony kredensik na kosmicznych szprychach za 17 tysiaków :D ale wszystko było igła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ten z Wadowic to jednak daleko dla mnie - prawie 230 km i musze brac busa i ciągnąc lawete jesli bym kupil, a ten ostatni z Nowej Jamki jest blisko - raptem 45 km ode mnie.

I bije sie z myslami, czy ryzykować po tego z Wadowic czy lepiej poidjechac autem normalnie a potem jakby co ciągnąć lawete.

Wiem ze ze ta kase rewelacji nie bedzie i licze sie z wydatkami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze lepiej poszukaj jakiegos poloneza, wiele czesci pasuje z fiata a autko mysle bardziej zadkie niz 125p, np. taki http://moto.allegro.pl/item888331082_oryginalny_fso_polonez_1980r_polmo_zabytkowy.html, cena moze troszke zaporowa ale koszt odbudowy fiata czy poloneza w stanie powiedzmy dobrym bedzie o wiele wyzszy. Fajnie ze ktos jeszce chce przygarniac autka z ubieglej epoki, sam mam Opla Mante niestety tez do odbudowy. Powodzenia

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smiejcie sie smiejcie Panowie, ale zobaczycie, ze taki dobry fiacik bedzie mial swoja wartosc za kilak ladnych lat :D

Jezeli szukasz czegos w dobrym stanie, dobrego klasyka, to napewno nie znajdzieszza tysiaka, ani za dwa. No i szukalbym juz z tych pierwszych, kiedy predkosciomierz nie byl okragly, tylko na zasadzie tego paska, ktory sie przesuwal. Tu jest ladny, ale niestety nie za taka kaske..

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10569588

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dzięki Panowi, ale Fiacik już stoi od miesiąca na podwórzu i czeka na remont blacharki

kozin,schowaj go lepiej do garazu,zeby tego remontu doczekal......:mrgreen:

a tak wogole to jakiego kanta kupiles? wrzucisz jakies foty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porobie fotki jak bede miał troche czasu jak wygląda teraz.

Narazie czeka mnie wymiana sprzęgła i podpory wału i zabieram sie za blacharke:)

Na lato chce go miec na igiełkie, jak bedzie jakis letni spocik to mi chyba wybaczycie jak nim przyjade - bądź co bądź zostaje przy tradycji aut tylnionapędowych :D

A tu co nie co...

http://photos.nasza-klasa.pl/511776/58/other/std/03b29e7f3e.jpeg

'84 rok, skrzynia jeszcze 4, na ta chwile autko ma nowe świece,rozrusznik zregenerowany, reg. napięcia i aku, pieknie pali nawet przy -20:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porobie fotki jak bede miał troche czasu jak wygląda teraz.

Narazie czeka mnie wymiana sprzęgła i podpory wału i zabieram sie za blacharke:)

Na lato chce go miec na igiełkie, jak bedzie jakis letni spocik to mi chyba wybaczycie jak nim przyjade - bądź co bądź zostaje przy tradycji aut tylnionapędowych :D

A tu co nie co...

http://photos.nasza-klasa.pl/511776/58/other/std/03b29e7f3e.jpeg

'84 rok, skrzynia jeszcze 4, na ta chwile autko ma nowe świece,rozrusznik zregenerowany, reg. napięcia i aku, pieknie pali nawet przy -20:)

U mnie link nie hula .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...