Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Koledzy jaka kupic piaskerke do felg ??


Maras1122

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chcialbym sprawic sobie piaskarke ,do piaskowania felg ,ale nie bardzo wiem jakie powinna posiadac ona parametry ,aby spokojnie mozna bylo robic nia felgi. Moze ktos z Was ma pojecie i mi podpowie co warto kupic:?: Jaki powinien byc do niej kompresor z jakim zbiornikiem i ile l/min powinien miec wydajnosci :?:Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam<bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co rozumiesz przez pojecie piaskarka do felg? Tam gdzie ja oddaje czasem felgi gosciu ma kompreso-przyczepe wielkosci fiata 126p, do tego pojemnik na piasek z jakims rozdrabniaczem wielkosci beczki i do tego gruby waz z jakas mega dysza. Jezeli chodzilo ci o sprzet inny niz opisalem to proponuje odpuscic. Oddanie felg do piaskowania to koszt rzedu 100-200zl wiec nie widze powodu narazac sie na astronomiczne koszta kupujac caly ten sprzet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Predator sa piaskarki takie do 100l i spokojnie mozna kupic i takie rzeczy robic samemu ,o tym co mowisz to gosc ma sprzet poprostu do duzych elementow ,a ja chce nabyc taki wlasnie z przeznaczeniem do felg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pracy uzywałem cos takiego ale cena jest ciekawa :mrgreen::mrgreen:

http://www.allegro.pl/item883519381_piaskarka_do_czyszczenia_elewacji_budynku.html#gallery

zależy ile chcesz wydać i ile jej uzywać,mozesz kupic nawet cos takiego

http://www.allegro.pl/item875643374_piaskarka_38l_maska_4_dysze_odwadniacz_gwar_fv_hit.html#gallery ale musisz miec kompresor który będzie wydajny,żeby nadążał trzymać odpowiednie ciśnienie,bo bez tego to lipa bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz miec kompresor który będzie wydajny,żeby nadążał trzymać odpowiednie ciśnienie,bo bez tego to lipa bedzie

A jaka wydajnosc kompresora bys mi sugerowal?? To ,ze jak najwieksza mozliwa to ja wiem hehe Tylko moze tak jaka bylaby przyzwoita ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy od piaskarki i od dysz jakie bedziesz miał,inne bedzie przy małej średnicy a inne przy większej,masz w tym linku co ci podałem,ale zeby sie nie denerwowac to na jedno i drugie do domowych zabaw będziesz musiał wydać gdzieś koło tysiaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...